WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obserwator

Google będzie w wyszukiwarce lepiej eksponować oryginalne treści dziennikarskie

Obserwator Nie Wrz 15, 2019 11:34 am

Google wchodzi w Polsce ostro w politykę, korporacja znana jest z inwestowania w Agorę i natemat, czyli w radykalną lewicę. Zakładam, że tylko takie treści będą w czołówce wyszukiwań. Nie chcę sięgać do przykładów z historii, ale w latach 20-tych i 30-tych korpo też inwestowały w radykalną lewicę w pewnym państwie i skończyło się to hekatombą.
Awatar użytkownika
max

Re: Google będzie w wyszukiwarce lepiej eksponować oryginalne treści dziennikarskie

max Pon Wrz 16, 2019 2:46 pm

Panie Obserwatorze,
ale jakby Google inwestowało w media NS (Trwam, TVPis, media Karnowskich i Sakiewicza itd.) w Polsce, to by już było świetnie i na pewno nie skończyło by się to hekatombą.
Mam rację ?

"Obserwator" napisał(a): Google wchodzi w Polsce ostro w politykę, korporacja znana jest z inwestowania w Agorę i natemat, czyli w radykalną lewicę. Zakładam, że tylko takie treści będą w czołówce wyszukiwań. Nie chcę sięgać do przykładów z historii, ale w latach 20-tych i 30-tych korpo też inwestowały w radykalną lewicę w pewnym państwie i skończyło się to hekatombą.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości