WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Walter

Google planuje rewolucyjne zmiany w wyszukiwarce

Walter Pią Mar 16, 2012 9:11 am

Monopol google nie zna granic....
Awatar użytkownika
Fixer

Re: Google planuje rewolucyjne zmiany w wyszukiwarce

Fixer Pią Mar 16, 2012 10:04 am

Jak wkurzą ludzi to odejdą i przestaną być liderem.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Mar 16, 2012 10:12 am

no... czyli jednak semantyka. od dawna śledzę hakia.com i już jest nieźle. powoli się przestawiam.
Awatar użytkownika
Piter

Piter Pią Mar 16, 2012 12:04 pm

Ludzi może nie wkurzą. Za to napewno wkurzą pozycjonerów.
Awatar użytkownika
oranz^

oranz^ Pią Mar 16, 2012 1:17 pm

Nawet jeśli wkurzą użytkowników to niby gdzie odejdą? Yahoo?...To jest tak jak z Windowsem - wszyscy narzekają że dziurawy, niestabilny, że nowe wersje niedopracowane a tylko niewielki odsetek zmienia system operacyjny.

Poza tym nie widzę powodów dlaczego takie semantyczne wyszukiwanie miałoby utrudniać życie samym internautom (Piter - fakt, pozycjonerom jak najbardziej) - jeśli szukam konkretnej odpowiedzi to wolałbym ją dostać już w samych wynikach (bez konieczności przedzierania się przez x-blogów o niczym), jeśli chcę zgłębić temat no to wtedy skaczę po urlach :)
Awatar użytkownika
An

An Pią Mar 16, 2012 4:36 pm

jeśli wprowadzą zapowiadane zmiany to taka wikipedia na pewno zanotuje znaczny spadek ilosci wejsc skoro beda one dostepne "od reki" ; mozna powiedziec ze google tworzy swoj bezposredni, niezalezny odpowiednik wirtualnej encyklopedii
Awatar użytkownika
dedede

dedede Pią Mar 16, 2012 5:35 pm

własnie chciałam zawołać z euforią, że super... a tu widzę, że same negatywne opinie...
ja, jako użytkownik, bardzo się cieszę. po co mam przeglądać różne strony skoro od razu mogę dostac odpowiedź na moje pytanie.
oczywiście jako przedsiębiorca, wolałabym, żeby ktoś wszedł na moja stronę :)
Awatar użytkownika
garnek

garnek Pon Mar 19, 2012 3:57 pm

Czyli będą kradli treść z innych stron i wyświetlali jako swoją... Po raz kolejny pokazali że to z czym sami walczą wykorzystują do własnych celów... Kto zapłaci twórcy witryny za artykuł i informacje skoro nikt nie będzie wchodził na strony?
Awatar użytkownika
garnek

garnek Pon Mar 19, 2012 3:58 pm

Czyli będą kradli treść z innych stron i wyświetlali jako swoją... Po raz kolejny pokazali że to z czym sami walczą wykorzystują do własnych celów... Kto zapłaci twórcy witryny za artykuł i informacje skoro nikt nie będzie wchodził na strony?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości