WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Evir

Google wprowadza do Polski płatności w Android Pay dla klientów Alior Banku, BZ WBK i T-Mobile Usług Bankowych

Evir Czw Lis 17, 2016 7:50 pm

Super... tyle tylko, że od około pół roku płacę telefonem i wypłacam gotówkę z bankomatów korzystając z peopay od Banku pekao. Co więcej wszystko telefonem z windows phone. :)
Z tego co wiem Ing ma podobne możliwości.
Awatar użytkownika
Zyczę powodzenia

Re: Google wprowadza do Polski płatności w Android Pay dla klientów Alior Banku, BZ WBK i T-Mobile Usług Bankowych

Zyczę powodzenia Pon Lis 21, 2016 3:43 am

Jeśli będą miał do wyboru: wyciągnąć komórkę (smartfon naładowany, z android, odpowiednią apką, NFC i w jednym z 3ch banków, choćby i moim) i zapłacić zbliżeniowo lub wyciągnąć z portfela kartę debetową (z kredytowej zrezygnowałem jakiś czas temu) i też zapłacić zbliżeniowo to będę wyciągał kartę.
Nie widzę tu innowacji (pomijam już fakt, że od dawna w komórce można mieć funkcje karty debetowej zbliżeniowej). A stwierdzenia typu "Korzystanie z Androida Pay jest bezpieczniejsze i znacznie szybsze od przeszukiwania portfela, by znaleźć plastikową kartę" budzą tylko mój pusty śmiech.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości