[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Google zmienia politykę związaną z pozycjonowaniem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bocian

Google zmienia politykę związaną z pozycjonowaniem

Bocian Pon Mar 02, 2015 3:56 pm

Szkoda, że Pan Miśniakiewicz jest bardzo kiepskim źródłem informacji i mało który prawdziwy specjalista SEO zgadza się z tym panem ...
Awatar użytkownika
Elmo

Re: Google zmienia politykę związaną z pozycjonowaniem

Elmo Pon Mar 02, 2015 4:05 pm

Bocian wielokrotnie sam poniżasz się na grupach SEO i masz czelność oceniać innych? Akurat z Sebastianem zgadza się bardzo wiele osób, zwłaszcza tych, którzy nie liżą czterech liter właścicielom SWLi czy innego syfu. Ty jako "specjalista" specjalnej troski pewnie nie masz czym popisać się w swojej działalności i wolisz budować swoje "Ja" na plecach innych. Zamilcz i nie poniżaj się dłużej.
Awatar użytkownika
Matias

Matias Pon Mar 02, 2015 5:22 pm

Brawo! W końcu wypowiedź jakiegoś specjalisty, a nie pseudo dzieciaków w stylu Lexy czy Jakubiec.
Awatar użytkownika
DBL

DBL Pon Mar 02, 2015 7:30 pm

Sebastian nie zajmuje się pozycjonowaniem. Jeśli już można go tytułować do może specjalistą SEO ale nie specem od pozycjconowania
Awatar użytkownika
DBL

DBL Pon Mar 02, 2015 7:55 pm

To samo można powiedzieć o Lexy i innych pseudopozycjonerach, którzy z praktyką zawsze mieli pod górkę.
Awatar użytkownika
Zgred

Zgred Wto Mar 03, 2015 8:09 am

Mamy tyle wypowiedzi ilu mamy specjalistów.
Awatar użytkownika
eqrerjjn

eqrerjjn Wto Mar 03, 2015 10:56 am

trzeba mieć naprawdę mały monitorek żeby dojeżdżać autora, jakiegokolwiek, przy okazji tekstu który jest zwykłym skrótem lub opisem faktów z którymi nie da się polemizować, jak to z faktami.
Awatar użytkownika
Wojewoda

Wojewoda Czw Mar 12, 2015 4:32 pm

Powoływanie się na Miśniakiewicza, niczym powoływać się na artykuły prasowe Faktu, gdzie kiedyś szeroko omawiany był temat, gdzie dziennikarze sami wymyślali niestworzone historie, żeby tylko przyciągnąć czytelników, nie inaczej jest u Pana Miśniakiewicza na blogu ale w końcu mamy wolność słowa i każdy może pisać o czym chce nawet gdy informacje nie są do końca prawdziwe.
Awatar użytkownika
whseo

whseo Czw Mar 12, 2015 6:42 pm

"Google wyjaśnia, że zapowiadana zmiana będzie dotyczyła mobilnej wersji wyszukiwarki, dzięki czemu użytkownicy smartfonów i tabletów" - skąd informacja o tym, że to dotyczy tabletów?

"zwłaszcza tych, którzy nie liżą czterech liter właścicielom SWLi czy innego syfu. " - po tym wiem, że autorem komentarza jest sam SEO profi.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Mar 12, 2015 7:18 pm

@whseo,

wiesz, ja nie wstydzę się swojego nazwiska.

Nie zniżam się też do zagrywek Bociana, który załątwia osobom których nie lubi fakeowe liki na Facebooku - miał pecha, że to wychwyciłem; widzę jednak, że żadnych wniosków z tej lekcji nie wyciągnął.

A do nagonek na mnie się przyzwyczaiłem - gdyby więcej osób w polskim SEO miało "jaja" byłoby mniej patologii. A tak, jest jak jest. To, co cieszy, to fakt, że to, o czym piszę na blogu, sprawdza się teraz.

Należy zadać pytanie - dlaczego "specjaliści SEO" przerzucają się na szkolenia, audyty czy Adwords? Ja wiem - a Ty sobie sam odpowiedz na to pytanie....

Tyle ode mnie

PS Whseo - będziesz miał odwagę się przedstawić, czy schowasz się za anonimowością? :)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości