[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Grupa Cyfrowy Polsat kończy program lojalnościowy Paszport Korzyści, bo jego formuła się wyczerpuje

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Harry

Grupa Cyfrowy Polsat kończy program lojalnościowy Paszport Korzyści, bo jego formuła się wyczerpuje

Harry Śro Paź 05, 2016 6:29 pm

Fakt, Smart Dom znacznie lepiej działa i tu bym raczej radził rozwijać ofertę CP, w tym kierunku.
Awatar użytkownika
Kozak Dziki

Re: Grupa Cyfrowy Polsat kończy program lojalnościowy Paszport Korzyści, bo jego formuła się wyczerpuje

Kozak Dziki Pią Paź 07, 2016 1:35 pm

Korzystam z netu Plus Advanced, znakomita sprawa. Bardzo, bardzo szybka i stabilna usługa. Nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze. A jednak.
Awatar użytkownika
mariusz zbigniew

Re: Grupa Cyfrowy Polsat kończy program lojalnościowy Paszport Korzyści, bo jego formuła się wyczerpuje

mariusz zbigniew Pią Paź 07, 2016 2:47 pm

W SmartDOM rzeczywiście jest o wiele taniej. Nie wiem jak w porównaniu z tym Paszportem Korzyści, ale oszczędności w stosunku do cen regularnych, kiedy nie bierze się usług w pakiecie, sa znaczne.. Do tego Cyfrowy Polsat co i rusz dołącza do SmartDOm nowe (czasem zaskakujące, ale przydatne) usługi i produkty.
Awatar użytkownika
janni stick

janni stick Nie Paź 09, 2016 1:21 pm

Ja też mam ich LTE i potwierdzam to, co na pisał Kozak. Nie bez przyczyny Plus co i rusz zgarnia nagrody za najlepszy net mobilny. To faktycznie bardzo porządny kawał usługi, jeden z moich lepszych wyborów.
Awatar użytkownika
G32

G32 Sob Paź 15, 2016 11:35 am

To zapraszam tych co mają internet LTE z Plusa do mnie na Agroturystkę
gwarantuje że u mnie sobie odpoczniecie od neta i telefonów bo jest XXI wiek a u mnie wciąż trzeba się
naszukać zasięgu.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Pon Paź 17, 2016 8:06 pm

I dobrze, że są jeszcze takie rejony :). Ale nie martw się, CP jeszcze wkroczy tam z zasięgiem. Co jak co, ale o zasięg to się starają.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości