WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jack

Grupa Morele ma zapłacić 2,8 mln zł kary za wyciek danych klientów wskutek ataku hakerskiego

Jack Czw Wrz 19, 2019 10:48 am

A czy tak samo potraktowano tamtą kancelarię komorniczą, która się podłączyła i ssała z bazy wszystko jak leci? Bo jakoś tak temat ucichł.
Awatar użytkownika
trlcke3

Re: Grupa Morele ma zapłacić 2,8 mln zł kary za wyciek danych klientów wskutek ataku hakerskiego

trlcke3 Czw Wrz 19, 2019 12:33 pm

Kiedy mogę liczyć na kasę, jako klient sklepu ?
Awatar użytkownika
xxx

Re: Grupa Morele ma zapłacić 2,8 mln zł kary za wyciek danych klientów wskutek ataku hakerskiego

xxx Czw Wrz 19, 2019 9:18 pm

Fajnie, choć to mała kara i powinny być też pieniądze dla prawdziwie poszkodowanych - klientów, których dane wyciekły.
Awatar użytkownika
z

z Czw Wrz 19, 2019 9:19 pm

takie postępowanie, pomimo niezakończonego śledztwa, da jasny sygnał -> lepiej zapłacić 0,5 mln "okupu", niż zawiadomić organy ścigania i walczyć. miód na serca przestępców cyfrowych
Awatar użytkownika
były klient

były klient Pią Wrz 20, 2019 4:52 am

Przestępca sam się ujawnił w internecie, wystarczyło że policjanci weszli na Wykop. Jako klient Moreli uważam, że mogli zrobić więcej i szybciej w tym temacie.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Wrz 20, 2019 2:05 pm

Może pozew zbiorowy?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości