WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
brawo dla właściciela obu serwisów

Grupa Wirtualna Polska za 12 mln zł kupiła Finansowysupermarket.pl i Jedenwniosek.pl

brawo dla właściciela obu serwisów Śro Wrz 16, 2015 10:09 pm

Gratulację wyciągnięcia aż takiej kasy od WP. Teraz dopiero zaczną się schody :)
Awatar użytkownika
Analityk

Re: Grupa Wirtualna Polska za 12 mln zł kupiła Finansowysupermarket.pl i Jedenwniosek.pl

Analityk Śro Wrz 16, 2015 10:12 pm

WP zaczyna przypominać takie "przedsięwzięcia" jak Arena.pl czy Ahoj.pl. Ewentualnie HOGA.pl...
Awatar użytkownika
Bolek

Re: Grupa Wirtualna Polska za 12 mln zł kupiła Finansowysupermarket.pl i Jedenwniosek.pl

Bolek Śro Wrz 16, 2015 10:34 pm

Brawo, doić giełdowych leszczy, którzy dali na to kasę :) Hej WP, mam ciężarówkę żwiru, sprzedam za 10 mln, co wy na to?
Awatar użytkownika
A ludzie na rzeź

A ludzie na rzeź Śro Wrz 16, 2015 11:01 pm

A teraz ludzie z tej firmy pójdą na rzeź
Awatar użytkownika
aaa

aaa Śro Wrz 16, 2015 11:12 pm

Rzeź się już zaczęła...
Awatar użytkownika
Sęp

Sęp Czw Wrz 17, 2015 8:13 am

Gratulacje Olek :)
chyba lepsze to od ebrokera nie mówiąc o cenie
Awatar użytkownika
Hankaaa

Hankaaa Czw Wrz 17, 2015 9:17 am

A co to są za serwisy, że za tyle hajsu? Bo nigdy nie słyszałam :/
Awatar użytkownika
targetowy

targetowy Czw Wrz 17, 2015 9:37 am

ooo to teraz w WP dojedzie kolejny target do zrobienia. Handlowcy chcą jeszcze u Was pracować czy już odchodzą?
Awatar użytkownika
zxcvb

zxcvb Czw Wrz 17, 2015 9:44 am

Moim zdaniem ruch dobry. Ceny nie jestem w stanie skomentować bo nie znam wyników obu serwisów. Od strony technologicznej JW wydaje się być lepszym zakupem. Z kolei FS od długiego czasu nie mógł sie wybić. Prawdopodobnie handlowcy do odstrzału. Po co mają ich dalej zatrudniać skorą w moneyu są spece od finansowego performance.
Awatar użytkownika
ala

ala Czw Wrz 17, 2015 10:39 am

moze najpierw poprawia poczte wp, jest do niczego, dziala jak chce
Awatar użytkownika
fdas

fdas Czw Wrz 17, 2015 10:46 am

Nigdy nie słyszałem o tych porównywarkach, niemniej gratuluję zakupu.
Awatar użytkownika
Handlowiec po przejściach

Handlowiec po przejściach Czw Wrz 17, 2015 4:02 pm

Handlowcy do odstrzału na początek, potem pójdzie reszta, ludzie już teraz szukajcie pracy. W Wirtualnej nie ma zmiłuj.
Awatar użytkownika
zgas

zgas Czw Wrz 17, 2015 5:56 pm

Uwielbiam te fale hejtu pod kazdym wpisem o WP. A oni i tak spokojnie robia swoje. #polskaprzezmalepe
Awatar użytkownika
qwert

qwert Czw Wrz 17, 2015 9:18 pm

hejt nie hejt. Sporo ludzi wyleciało z WUpy więc ma kto pisać. Ja nigdy tam nie pracowałem. Zastanawiam się jednak po co tworzyć taki konglomerat? Kto nad tym zapanuje. Sam podział kompetencji pomiędzy handlowców to musi być niezły majstersztyk. Każdy kto przeżył jakąś fuzję wie, że zawsze jest syf. Włażenie na cudze poletko, podbieranie klientów, różne wyceny tego samego miejsca, pakiety ... brrr.
Może jakoś się to spina. Kto wie.
Awatar użytkownika
Niestety

Niestety Czw Wrz 17, 2015 10:40 pm

W WP jest i była rzeź. Ludzi się nie szanuje i to jest już opinia znana i utrwalona na rynku pracy.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości