[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Grupa Wirtualna Polska zamyka Wrzutę, serwis zniknie z końcem sierpnia

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jan

Grupa Wirtualna Polska zamyka Wrzutę, serwis zniknie z końcem sierpnia

jan Czw Lip 27, 2017 1:07 pm

dlaczego zasłaniacie prawą stronę nie można przeczytać wiadomości. jak to wyłączyć albo usunąć?
Awatar użytkownika
ioio

Re: Grupa Wirtualna Polska zamyka Wrzutę, serwis zniknie z końcem sierpnia

ioio Czw Lip 27, 2017 5:37 pm

Z powodów biznesowych powinni zamknąć swoją telewizję, której nikt nie ogląda.
Awatar użytkownika
kiedy CDA?

kiedy CDA? Czw Lip 27, 2017 11:06 pm

Aha czyli "dzielenie się treściami wideo" to jednak nie jest taki dobry przepis na biznes jak trzeba przestrzegać prawa? Ciekawe ile zabulą filmowcom.
Awatar użytkownika
Grzegorz Wandałowicz

Grzegorz Wandałowicz Czw Lip 27, 2017 11:10 pm

I bardzo dobrze, że znika. Przecież większość kontentu muzycznego umieszczonego w tym serwisie to były nielegalne wrzuty. Ciemny lud wrzucał piosenki bez pytania o zgodę ich twórców. Czyli piractwo.
Awatar użytkownika
Wojteq

Wojteq Pią Lip 28, 2017 6:34 am

A jest jakaś szansa, że zamkną portal wp.pl? Jest pełen reklam i bezwartościowych artykułów.
Awatar użytkownika
Grzegorz Wandałowicz

Grzegorz Wandałowicz Pią Lip 28, 2017 10:40 am

"Wojteq" napisał(a): A jest jakaś szansa, że zamkną portal wp.pl? Jest pełen reklam i bezwartościowych artykułów.

A co ci ten poral przeszkadza? Ktoś cię zmusza tam zaglądać? Zmuszają cię do wnoszenia opłat na utrzymanie tego portalu? Mamy wolny rynek medialny i każdy może sobie tworzyć portale jakie chce (pod warunkiem działania zgodnie z prawem).

Gdyby nikt nie będzie czytał tych bezwartościowych artykułów i nie nabijał licznika wyświetleń reklam, już dawno portal zostałby zamknięty. Jednak dopóki ma swoich licznych odwiedzających, będzie istniał. Proste, prawda?
Awatar użytkownika
Wojteq

Wojteq Pią Lip 28, 2017 11:26 am

"Grzegorz Wandałowicz" napisał(a):
"Wojteq" napisał(a): A jest jakaś szansa, że zamkną portal wp.pl? Jest pełen reklam i bezwartościowych artykułów.

A co ci ten poral przeszkadza? Ktoś cię zmusza tam zaglądać? Zmuszają cię do wnoszenia opłat na utrzymanie tego portalu? Mamy wolny rynek medialny i każdy może sobie tworzyć portale jakie chce (pod warunkiem działania zgodnie z prawem).

Gdyby nikt nie będzie czytał tych bezwartościowych artykułów i nie nabijał licznika wyświetleń reklam, już dawno portal zostałby zamknięty. Jednak dopóki ma swoich licznych odwiedzających, będzie istniał. Proste, prawda?
Z całym szacunkiem, ale w Twoim przypadku ironia musi stać z pomarańczowym transparentem, żeby zostać zauważoną. W swoim poście wzywam do zamknięcia sztandarowego portalu, flagowca całej Grupy WP. Tak, to ma sens... Trzeba to brać poważnie, jakiś szarak (w domyśle ja - dopisek dla Ciebie, Wandałowiczu) w internecie chce zamknięcia portalu wp.pl. Gwałtu, rety! Toż ma on (znowu o mnie) sakramencką moc sprawczą! Reagujmy, apelujmy, piszmy! Trzeba go wszakże (w domyśle -mnie) powstrzymać przed tym krokiem! Olaboga!

To powyżej to było wyolbrzymienie, hiperbola z zabarwieniem ironicznym. Znowu dopisek dla Ciebie, Grzegorzu.
Awatar użytkownika
osykosy

osykosy Pią Lip 28, 2017 12:26 pm

"ioio" napisał(a): Z powodów biznesowych powinni zamknąć swoją telewizję, której nikt nie ogląda.
Nie tylko te stację, także pozostałe na tym całym MUX-8. Po prostu DNO !!!
Awatar użytkownika
a kiedy CDA

a kiedy CDA Pią Lip 28, 2017 12:40 pm

Dosyć piractwa pod przykrywką "dzielenia się treściami".
Awatar użytkownika
mk

mk Pią Lip 28, 2017 4:26 pm

"Grzegorz Wandałowicz" napisał(a): I bardzo dobrze, że znika. Przecież większość kontentu muzycznego umieszczonego w tym serwisie to były nielegalne wrzuty. Ciemny lud wrzucał piosenki bez pania o zgodę ich twórców. Czyli piractwo.
bo wrzucanie filmów na yt to nie piractwo...
Awatar użytkownika
Racjonalny

Racjonalny Pią Lip 28, 2017 5:22 pm

"a kiedy CDA" napisał(a): Dosyć piractwa pod przykrywką "dzielenia się treściami".

Zmień jeszcze nazwisko na "Hołdys" i wszystko będzie się zgadzać.
Awatar użytkownika
mariusz MAX golonko

mariusz MAX golonko Nie Lip 30, 2017 9:46 am

zaczyna się tzw. DEKONCENTRACJA mediów wg Naczelnika kraju ... Wątły też o tym mówił niedawno !!!
Awatar użytkownika
Baśka

Baśka Pon Lip 31, 2017 7:27 pm

Ja na wrzuta.pl mam filmik z moimi dziećmi, nagrałam go kilka lat temu, jest zablokowany mogę obejrzeć go tylko ja i moja rodzina jeśli udostępnię im swoje konto, chciałam go odzyskać nie mogę sie zalogować , nie ma funkcji logowania na wrzuta a do 31 sierpnia można "pozabierać" swoje zbiory , ale jak ja mam to zrobić?????
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pon Lip 31, 2017 8:52 pm

"mk" napisał(a): bo wrzucanie filmów na yt to nie piractwo...

Tyle że odkąd Google kupił "Tubkę" to filmy są usuwane w wyniku działań prawowitego właściciela praw autorskich (i nie tylko :/) , a na wrzucie nie widziałem ani razu , żeby film/mp3 zniknęły za łamanie ©
Awatar użytkownika
genek

genek Śro Wrz 13, 2017 9:20 pm

Internet dopasowuje się pod matołów androidowych. Jak brudny paluch wykona Zapisz jako. Gros macanych tłumoków nie potrafi pobrać muzyki z youtube.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości