WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
BARNABA

Grzegorz Sroczyński poprowadzi „Świat się chwieje” w TOK FM. Rusza wiosenna ramówka

BARNABA Czw Lut 09, 2017 1:43 am

A to dobre, jeden z najlepszych magazynów w tym radiu nie pasuje do ramówki... taka nowomowa jak z Woronicza. Przecież nie ma drugiej takiej audycji w polskich mediach a pan Wojtek to bardzo ciekawy prowadzący z charyzmą. U mnie sobotnie porządki wiązały się zawsze z tym programem. Wielka Szkoda.
Awatar użytkownika
kok

Re: Grzegorz Sroczyński poprowadzi „Świat się chwieje” w TOK FM. Rusza wiosenna ramówka

kok Czw Lut 09, 2017 2:22 am

Wystarczy mi osoba prowadzącego oraz nazwa "Świat się chwieje" i już wiem, o czym będzie ta nowa audycja. Nie muszę jej słuchać, bo i tak wiem, że dowiem się z niej, że za Kaczyńskiego jest źle, a za Tuska było cud-miód i olaboga kiedy on wróci, olaboga - zjednoczona opozycja. No mam rację, czy nie?
Awatar użytkownika
mam malutką korektę tytułu audycji

Re: Grzegorz Sroczyński poprowadzi „Świat się chwieje” w TOK FM. Rusza wiosenna ramówka

mam malutką korektę tytułu audycji Czw Lut 09, 2017 3:28 am

Oczywiście jako propozycja:
_Nasz świat.
Oczywiście ten świat w ogóle też może, ale obawiam się, że nie o to będzie tam chodzić.
Awatar użytkownika
Kinga

Kinga Czw Lut 09, 2017 4:14 am

Czyli wszystkie fajne rzeczy zostają? I dochodzi Sroczyński? Posłucham :)
Awatar użytkownika
x

x Czw Lut 09, 2017 10:30 am

"Reporter"? "Felietonista" bardziej...
Awatar użytkownika
Teter

Teter Czw Lut 09, 2017 11:10 am

"kok" napisał(a): Wystarczy mi osoba prowadzącego oraz nazwa "Świat się chwieje" i już wiem, o czym będzie ta nowa audycja. Nie muszę jej słuchać, bo i tak wiem, że dowiem się z niej, że za Kaczyńskiego jest źle, a za Tuska było cud-miód i olaboga kiedy on wróci, olaboga - zjednoczona opozycja. No mam rację, czy nie?

Może na tym polega twój problem, że bez czytania czy słuchania wiesz o czym będzie audycja i masz o niej wyrobioną opinię.
Awatar użytkownika
PS

PS Czw Lut 09, 2017 12:57 pm

Uwielbiam Tok FM. Ale do cholerci: co to jest z tymi weekendami? Ramówka budowana w sposób losowy? Początek audycji 11:40, potem o 12:00 dwie inne i znów o 12:40?
Ok, tylko jesli losowano pory to czy przypadkiem o 12:40 nie bedzie części pierwszej, a o 11:40 drugiej?
Awatar użytkownika
@teter

@teter Pią Lut 10, 2017 4:09 am

Nie wiem, czy na tym polega jego problem i czy na czymkolwiek, wiem natomiast, że ciągle pod większością newsów można znaleźć wpisy typu:
"nie oglądam, nie słucham pisoskiej propagandy ani w radio ani w tv. Nadają tam same brednie na najniższym poziomie, których nikt nie chce słuchać, kłamią i bredzą"
NIe oglądam, nie słucham,ale wiem.
Inna sprawa, że profil stacji, nazwiska gości, prowadzącego mogą nam powiedzieć mnóstwo. I mówią w każdą stron ę. I dobrze to i b.źle.
Poziom audycji kultura rozmowy, jakość analiz może być różna,od najgorszej po niezłą,dobrą, ale cel i teza, przesłanie, które jest esencją audycji, początkiem i końcem, sednem i sensem...wiadomo. Ale zawsze można się bardzo pomylić.
Awatar użytkownika
Marta

Marta Pią Lut 10, 2017 1:34 pm

Super! Panie Grzegorzu uwielbiam Pana!
Awatar użytkownika
As

As Pią Lut 10, 2017 6:32 pm

Grzegorz Sroczyński to świetny dziennikarz. Wyróżnia się na tle innych z reguły marnych lewicowych publicystów.
Awatar użytkownika
Asa

Asa Pią Lut 10, 2017 9:20 pm

"kok" napisał(a): Wystarczy mi osoba prowadzącego oraz nazwa "Świat się chwieje" i już wiem, o czym będzie ta nowa audycja. Nie muszę jej słuchać, bo i tak wiem, że dowiem się z niej, że za Kaczyńskiego jest źle, a za Tuska było cud-miód i olaboga kiedy on wróci, olaboga - zjednoczona opozycja. No mam rację, czy nie?

Nie ma Pan racji. Akurat Sroczyński, to jeden z nielicznych dziennikarzy, który szuka dialogu z tą - nazwijmy to - drugą stroną. Bardzo się cieszę, że dostał swój program i z niecierpliwością na niego czekam.
Awatar użytkownika
lewy

lewy Pią Lut 17, 2017 11:25 am

"@teter" napisał(a): Nie wiem, czy na tym polega jego problem i czy na czymkolwiek, wiem natomiast, że ciągle pod większością newsów można znaleźć wpisy typu:
"nie oglądam, nie słucham pisoskiej propagandy ani w radio ani w tv. Nadają tam same brednie na najniższym poziomie, których nikt nie chce słuchać, kłamią i bredzą"
Inna sprawa, że profil stacji, nazwiska gości, prowadzącego mogą nam powiedzieć mnóstwo. I mówią w każdą stron ę. I dobrze to i b.źle.
Poziom audycji kultura rozmowy, jakość analiz może być różna,od najgorszej po niezłą,dobrą, ale cel i teza, przesłanie, które jest esencją audycji, początkiem i końcem, sednem i sensem...wiadomo. Ale zawsze można się bardzo pomylić.
Awatar użytkownika
wywyt

wywyt Pią Lut 17, 2017 11:26 am

"@teter" napisał(a): Nie wiem, czy na tym polega jego problem i czy na czymkolwiek, wiem natomiast, że ciągle pod większością newsów można znaleźć wpisy typu:

Strasznie niespójny komentarz zero stylistykii, nie wiadomo o co chodzi. Chyba za dużo słuchasz tego radia
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości