[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - GUS modyfikuje formularz spisu powszechnego. Dopuszczone małżeństwa jednopłciowe

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Trzeźwy

GUS modyfikuje formularz spisu powszechnego. Dopuszczone małżeństwa jednopłciowe

Trzeźwy Pią Maj 28, 2021 7:14 am

Ja i mój piesek czujemy się dyskryminowani...
Awatar użytkownika
ZDfg

Re: GUS modyfikuje formularz spisu powszechnego. Dopuszczone małżeństwa jednopłciowe

ZDfg Pią Maj 28, 2021 10:27 am

precz z terroryzmem LGBT
Awatar użytkownika
jk32

Re: GUS modyfikuje formularz spisu powszechnego. Dopuszczone małżeństwa jednopłciowe

jk32 Pią Maj 28, 2021 11:43 am

"ZDfg" napisał(a): precz z terroryzmem LGBT
Naprawdę, nie musisz zaznaczać, że żyjesz w związku jednopłciowym, to nie jest wymagane i żaden terrorysta nic ci nie zrobi jak tak nie zaznaczysz.
Awatar użytkownika
jk32

jk32 Pią Maj 28, 2021 11:43 am

"Trzeźwy" napisał(a): Ja i mój piesek czujemy się dyskryminowani...
To jest karalne. Zgłaszam cię do prokuratury!
Awatar użytkownika
Były Leming

Były Leming Pią Maj 28, 2021 12:44 pm

Protestuję! W dni nieparzyste identyfikuję się jako mężczyzna, a w nieparzyste jako jednorożec, i co ja mam tam zaznaczyć?
Awatar użytkownika
Taaa…

Taaa… Pią Maj 28, 2021 1:31 pm

Małżeństwo jednopłciowe? Cha, cha, cha!
Awatar użytkownika
ola

ola Pią Maj 28, 2021 3:16 pm

"jk32" napisał(a):
"ZDfg" napisał(a): precz z terroryzmem LGBT
Naprawdę, nie musisz zaznaczać, że żyjesz w związku jednopłciowym, to nie jest wymagane i żaden terrorysta nic ci nie zrobi jak tak nie zaznaczysz.

raczej chodzi o terroryzm ze strony LGBT by taka opcje dodać.
Awatar użytkownika
as123

as123 Pią Maj 28, 2021 3:35 pm

Prezes nie powinien szanowac prawa i dzialac w jego ramach a nie wymyslac nowe definicje malzenstwa?

Art. 18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
Awatar użytkownika
Husarz ONR

Husarz ONR Sob Maj 29, 2021 10:25 pm

Zaklinanie rzeczywistości. Nie ma czegoś takiego jak małżeństwo jednopłciowe.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości