WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Gwiazda telewizji nie powinna prowadzić show „Piekielny hotel” (opinie)

pavv Nie Maj 03, 2015 10:40 am

Już z pół roku temu pisałem, żę wiarygodność tej Pani Ładnej jest zerowa. Na sprzątaniu czy prowadzeniu hoteli zna się jak ja na lotach w kosmos. Ponadto sama nie wie jak się nazywa, gdzie mieszka (vide wynajęty dom w Pani Perfekcyjnej)i ile ma lat.
Awatar użytkownika
xyz

Re: Gwiazda telewizji nie powinna prowadzić show „Piekielny hotel” (opinie)

xyz Nie Maj 03, 2015 10:45 am

CYT.: Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska uważa, że w Polsce jest za wcześnie na program o metamorfozach hoteli, ponieważ Polacy dopiero uczą się, jak z nich korzystać.

Znalazła się światowa Pani, która uważa nas za bydło, które śpi na sianie w stodole.
Pewnie tylko ona może nam - ciemnemu narodowi - otworzyć okno na świat i opowiedzieć jak to jest korzystać z hoteli. ŻENADA. Skąd Wy bierzecie takie pseudo-autorytety!!!
Awatar użytkownika
Adam023

Adam023 Nie Maj 03, 2015 10:45 am

TVN najwyraźniej myślał, że nazwa formatu będzie wystarczająca i zagwarantuje sukces. Podobnie było z X Factor - ale sama nazwa, który odniósł sukces nie pomoże bez odpowiedniego podejścia. A Rozenek można lubić lub nie, ale nie jest wiarygodna w tym co robi.
Awatar użytkownika
martyna

martyna Nie Maj 03, 2015 1:15 pm

A ja ze wszystkich tych programów tvn to lubię ten o ogrodach. Prowadzący jest autentyczny i zna się na tym co robi a nie jak ta Rozenek.
Awatar użytkownika
Vox61

Vox61 Nie Maj 03, 2015 1:23 pm

TVN przekracza kolejne granice . Mam na myśli " projekt " ( inaczej nazwać tego nie sposób ) SZPITAL .Wyjątkowe nagromadzenie głupoty w stylu nieosiągalnym dla najgorszych wenezuelskich tasiemców. KRRiTV powinna zakazać produkcji tego rodzaju programów a TVN powinien płacić widzom za ich oglądanie .Za chwilę przywiozą tam p.Rozenek.
Awatar użytkownika
emo

emo Nie Maj 03, 2015 4:02 pm

pani Rozenek nie można odmówić nawet niezłego wizerunku, w roli perfekcyjnej pani domu radziła sobie nawet dobrze. problem w tym, że w przypadku Piekielnego Hotelu aż kłuje w oczy brak wiedzy i doświadczenia na temat hotelarstwa. i to żaden hejt. podobnie byłoby, gdyby obsadzili tam np. Janiaka albo Mołek. program na wzór Kuchennych Rewolucji powinien prowadzić ktoś, kto prowadzi MINIMUM jeden hotel.
Awatar użytkownika
MARCUS

MARCUS Nie Maj 03, 2015 6:07 pm

TA OSOBA JEST BEZNADZIEJNA W KAŻDEJ POSTACI
Awatar użytkownika
Drewno

Drewno Nie Maj 03, 2015 10:54 pm

Program nie potrzebuje prowadzącej tylko autentycznego fachowca z osobowością i doświadczeniem w biznesie.
Awatar użytkownika
jontek

jontek Pon Maj 04, 2015 9:00 am

No to okazuje sie ze dzisiaj jest era celebrytow. Fachowcy są w odwrocie. Ide na studia - kierunek celebryta.
Awatar użytkownika
NIEZNANA

NIEZNANA Pon Maj 04, 2015 10:21 am

Pani Rozenek poprostu nie nadaje sie do tego programu. Zero wiedzy na ten temat.
Awatar użytkownika
Miki

Miki Pon Maj 04, 2015 11:20 am

P. Rozenek z odcinka na odcinek jest coraz mniej sympatyczna, a w obrażaniu właścicieli próbuję prześcignąć M.Gesler. Zanim fachowcy (nie p.Małgorzata) dokonają zmian to musimy przejść przez całą gamę złośliwości tej pani. Każdemu przysługuję godność-nie chciałbym przemiany kosztem ośmieszania i poniżania przed widzami. Proszę wziąć przykład z programu" Nasz nowy dom" ,jeżeli się chcę pomóc to należy zrobić to w sposób życzliwy i sympatyczny. .Oglądalności nie zdobywa się nietaktem.
Awatar użytkownika
broda

broda Pon Maj 04, 2015 1:14 pm

UWAGA ! Sprzedaję pomysł ! Do kraju w którym rządzący nie radzą sobie z jego zarządzaniem przybywa ekspert. Poprzez trafne rady, wytykanie błędów doprowadza kraj do poziomu raju na Ziemi. Jako pierwszą proponuję polskę (celowo z małej litery).
Awatar użytkownika
666

666 Pon Maj 04, 2015 2:01 pm

oczywiście racja.rozenek pod kazdym względem jest niewiarygodna.nawet w tym programie o sprzątaniu.
Awatar użytkownika
Basia

Basia Pon Maj 04, 2015 2:04 pm

Uwielbiam Magdę Gessler i oglądam nawet powtórki, wzruszając się często prawdziwie. Myślałam,że program o hotelach mnie zajmie, bo sama wynajmuję... Niestety zawiodłam się. Prowadząca, poza urodą - nie przekonuje.
Awatar użytkownika
Pikus

Pikus Pon Maj 04, 2015 2:13 pm

A Magda Gesler nie udaje ????????? Naprawdę jest ekspertką?????????Wolne żarty.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości