WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hajdabomber

Hajdarowicz: Gremi Media na giełdzie za rok, rozmawiamy z inwestorami zagranicznymi

hajdabomber Pią Kwi 08, 2016 8:18 am

Myślał indyk o niedzieli panie biznesmenie.
Awatar użytkownika
telewidz

Re: Hajdarowicz: Gremi Media na giełdzie za rok, rozmawiamy z inwestorami zagranicznymi

telewidz Pią Kwi 08, 2016 9:11 am

Mam nadzieję, że sprawa dealu Grasia i Hajdarowicza pod śmietnikiem jest przedmiotem badań CBA i prokuratury. Zniszczenie Rzeczpospolitej i Do Rzeczy dla przyjemności ryżego prusaka powinno spotkać się z należytą oceną prawną i karną
Awatar użytkownika
telewidz

Re: Hajdarowicz: Gremi Media na giełdzie za rok, rozmawiamy z inwestorami zagranicznymi

telewidz Pią Kwi 08, 2016 9:12 am

Errata: Oczywiście Uważam Rze a nie Do Reczy!
Awatar użytkownika
Problem

Problem Pią Kwi 08, 2016 9:40 am

Pamiętamy obietnicę!!! Umowa sprzedaży Rzeczpospolitej panu Hajdarowiczowi przez Skarb Państwa ma być dogłębnie zbadana. Podobnie przedłużanie terminów na spłatę zobowiązań przez pana GH. Niewazne, czy Rzeczpospolita kocha juz PiS oraz czy pan GH zrobi wszystko dla nowej wladzy. Obietnic wyborczych sie dotrzymuje!!! Przy tym to nawet spotkanie pod śmietnikiem to pikus.
Awatar użytkownika
inwestor

inwestor Pią Kwi 08, 2016 10:01 am

Na gielde? ha ha ha ha ha ha Rozumiem, ze bez sprzedazy nowych akcji, bo kto to kupi ha ha ha ha haha
przy jakiej wycenie? Tej, co kiedys publikowali, 280 mln zl? ha ha ha ha ha oj brzuch mnie boli ze smiechu
Awatar użytkownika
BRICS

BRICS Pią Kwi 08, 2016 10:07 am

Oj i fryzura i zeby nie wygladaja najlepiej. i to widoczne zmeczenie. oj oj to pewnie z powodu recesji w brazylii
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pią Kwi 08, 2016 10:14 am

wiarygodnosc, rzetelnosc, dobry gospodarz od powtarzania tych slow nie przybywa ani jednego ani drugiego, a to przypominanie w stylu Lisieckiego z Wprost, ze to polski prywatny kapital to juz jak prosba o litosc, co za zenada
Awatar użytkownika
AS

AS Pią Kwi 08, 2016 10:51 am

Choćbym nie wiem, jak się starał uwierzyć w to, co mówi GH, to nie udźwignę - taki to ciężar :D
Awatar użytkownika
alex

alex Nie Gru 25, 2016 6:41 pm

Okropny facet z tego Hajdarowicza. Podobny do innego kombinatora od .Nowoczesnego Ryha, Mieszkowskiego. Mam nadzieje, ze podwinie mu sie noga w tych papierowych biznesach.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości