[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Hanna Lis poprowadzi program „Bez planu” w TVN Style

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz

Hanna Lis poprowadzi program „Bez planu” w TVN Style

Widz Pon Sie 01, 2016 6:20 am

Kiedyś rozmawiała z moznymi tego świata, a teraz będzie rozmawiać z dostawcami sera. Upadek
Awatar użytkownika
LepiejWie

Re: Hanna Lis poprowadzi program „Bez planu” w TVN Style

LepiejWie Pon Sie 01, 2016 6:58 am

Takich programów było już multum w różnych stacjach.Makłowicz itp. Nie wspominając o Zachodzie np. Tony Bourdain. Cóż takiego unikalnego wniesie tam ta "Lisowa"?
Awatar użytkownika
Neo

Neo Pon Sie 01, 2016 7:29 am

Kinga Rusin dopieła swego. Wysłała Hankę tam gdzie jej miejsce: czyli na bazar :)
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Sie 01, 2016 8:50 am

Kolejna " gwiazda medialna" ląduje tam gdzie jekj miejsce - przy garach w niszowej stacyjce z jednym sezonem programu bo chyba tylko rodzina lisow bedzie to oglądać:) a tyle bylo wrzasku- ze jak tak mozna wyrzucać takiego fachowca, taką gwiazdę, a gdy rzeczuwistosc dopadła to nawet wlasny mąż nie chciał zatrudnić " takiego fachowca":)
Awatar użytkownika
Agnieszka

Agnieszka Pon Sie 01, 2016 9:50 am

Czy nie można kucharza zatrudnić do tego programu? Lub kogoś kto w kulinariach jest ekspertem? Kolejna celebrytka sezonu..
Awatar użytkownika
Hania jest git

Hania jest git Pon Sie 01, 2016 10:02 am

A ja ja lubie, wy zaparzency i zawistnicy.
Awatar użytkownika
des34

des34 Pon Sie 01, 2016 10:47 am

Parę lat temu to takie programy miały szansę, teraz to już Łabędzi śpiew i nic więcej
Awatar użytkownika
Ktoza

Ktoza Pon Sie 01, 2016 11:07 am

Kto finansuję tę realizację?Chyba Lis to dotuje z tego wyrwał z TVP, bo TVN by chyba nie ryzykował finansowanie produkcji dla zgranej eks-pseudod-dziennikarki?
Awatar użytkownika
hn

hn Pon Sie 01, 2016 11:07 am

upadek
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Pon Sie 01, 2016 11:21 am

Bardzo zaradna kobieta. Kiedyś po robocie, zmęczona, sama musiała robić sobie kanapki z żółtym serem. Teraz nażre się w pracy i jeszcze za to weźmie parę złotych.
Awatar użytkownika
j

j Pon Sie 01, 2016 10:53 pm

Nie ma takich biednych rejonów w Azji gdzie można się za dolara utrzymać.
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Sie 14, 2016 1:34 am

hołota ze wsi i prowincjonalnych osad wylała swój jad nienawiści, na osobę która ma klasę i styl
sami za to nic w życiu nie osiągneli. Nic nie robią, nie chcą się rozwijać.
Siedzą wyzywają i nic nie robią, jeśli znają zachód to ze zbiorów rolnych.
Awatar użytkownika
do ja

do ja Czw Paź 27, 2016 5:11 pm

"ja" napisał(a): hołota ze wsi i prowincjonalnych osad wylała swój jad nienawiści, na osobę która ma klasę i styl
sami za to nic w życiu nie osiągneli. Nic nie robią, nie chcą się rozwijać.
Siedzą wyzywają i nic nie robią, jeśli znają zachód to ze zbiorów rolnych.

Stary! Co Hania by osiągnęła, gdyby jej ojciec nie pomagał wejść w medialne układy? Dziennikarz na śmieciówce dostałby za taki program najwyżej tysiaka i sam musiałby sobie wyjazd do Portugalii lub Włoch opłacać. A jak by pomysł programu rzucił, to by mu po prostu ukradziono. Takie są polskie media. I dlatego upadają, bo nie doceniają profesjonalistów, ale układy i układziki.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości