WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
czytelnik

Hanna Lis zniknęła z Twittera. „Nawet ja nie wytrzymuję takiej dawki hejtu”

czytelnik Sob Sie 13, 2016 12:07 pm

Żal mi się robi ludzi, którzy czują potrzebę obrzucania kogoś błotem na Twitterze. Gdyby dzieci robiły coś takiego w szkole, nazwalibyśmy to prześladowaniem, ale gdy ktoś robi to w sieci, to mówimy o wolności słowa.
Awatar użytkownika
ida

Re: Hanna Lis zniknęła z Twittera. „Nawet ja nie wytrzymuję takiej dawki hejtu”

ida Sob Sie 13, 2016 1:32 pm

Jak można się aż tak kompromitować? Po prostu wstyd Pani Hanno. A co do hejtu...Mąż tej Pani jest mistrzem w hejtowaniu, ale tego to ona nie widzi, szkoda.
Awatar użytkownika
Prawacka szczujnia.

Prawacka szczujnia. Sob Sie 13, 2016 1:39 pm

Rurki szczujki prawackie. Pamietajcie, wroci do was słowo kamieniem.
Awatar użytkownika
Jam

Jam Sob Sie 13, 2016 1:39 pm

Biedulka - dziarskie chlopaki od Tomka pomylili konta - mial byc hejcik na Lisiewicz a poszli na Lis i tak sie Bogu ducha winnej dziewczynie rykoszetem dostalo ;-)
Awatar użytkownika
conf

conf Sob Sie 13, 2016 9:33 pm

Hance w końcu ktoś wyjaśnił ze na twitterze nikt jej nie zaplaci za jej pseudomadrosci i ma sie kontakt z realnym oponentem, a nie cenzura rodem z wyborczej . Tu ci haneczko nikt nie zablokuje negatywnych komentarzy. Ale spokojnie, slyszalem że przyszly prezydent rzeplinski bedzie szukal rzeczniczki to moze się zgłoś, ale uważaj- nie daj boże każą ci tam faktycznie pracować, a przy choeej matce to moze czasu tyle nie być by na twitttera wrócić:)
Awatar użytkownika
niewtajemniczony fan celebrytów

niewtajemniczony fan celebrytów Sob Sie 13, 2016 10:35 pm

To Tomek nie dokłada się do budżetu?
Awatar użytkownika
Bukauke

Bukauke Sob Sie 13, 2016 11:40 pm

"magda" napisał(a): Nie wygłupiaj się KOBIETO wstyd że piszesz że nie masz kasy a co powiedzą ludzie którzy mają tysiąc na miesiąc inny masz żołądek masz bogatego męża a ty do garów a nie lamentować

Serio zawsze trzeba się przejmować innymi ludźmi? Mamy nie kupować mercedesów bo janusze spod Łomży nadal popiardują starymi fiatami? :D
Awatar użytkownika
ktoś

ktoś Nie Sie 14, 2016 1:24 am

ciemni ludzie żal mi was po co komentujecie sprawy na, które nie macie żadnego wpływu, na których się nie znacie
mieszacie we wszytko politykę , po co jak ona nie ma na to wpływu, jest bardzo istotna, ale nie trzeba jej mieszać we wszystko.
plujecie jadaem na wszystko i każdego komu się udało i komu się po pierwsze chce.
sami za o nic nie robicie, siedzicie tylko przed komputerami na wsiach lub prowincjonalnych osadach z miastami nie mającymi nic wspólnego
Awatar użytkownika
Zwykły Polak

Zwykły Polak Nie Sie 14, 2016 6:34 am

"ktoś" napisał(a): ciemni ludzie żal mi was po co komentujecie sprawy na, które nie macie żadnego wpływu, na których się nie znacie
mieszacie we wszytko politykę , po co jak ona nie ma na to wpływu, jest bardzo istotna, ale nie trzeba jej mieszać we wszystko.
plujecie jadaem na wszystko i każdego komu się udało i komu się po pierwsze chce.
sami za o nic nie robicie, siedzicie tylko przed komputerami na wsiach lub prowincjonalnych osadach z miastami nie mającymi nic wspólnego

Odezwał się jaśnie pan oświecony z kilkoma fakultetami, wyborca .nowoczesnego Peło i czytelnik Gaziety Wybiórczej który oskarża że ktoś pluje jadem a sam to samo robi.
Arystokratka pochodzenia postkomunistycznego Hanna Kedaj powinna tak ja wielu Polaków poszukać sobie uczciwej pracy w pośredniaku a nie lamentować z powodu utraconego koryta w TVP.
Taka ona biedna a ma bogatego męża Tomka który powinien jej pomagać finansowo.
Tej pani już dawno woda sodowa uderzyła do głowy.
Awatar użytkownika
Ktosia

Ktosia Nie Sie 14, 2016 8:24 am

"ktoś" napisał(a): ciemni ludzie żal mi was po co komentujecie sprawy na, które nie macie żadnego wpływu, na których się nie znacie

Najbardziej prowincjonalna jest wlasnie Warszawka
Awatar użytkownika
@conf

@conf Nie Sie 14, 2016 10:13 am

"conf" napisał(a): Hance w końcu ktoś wyjaśnił ze na twitterze nikt jej nie zaplaci za jej pseudomadrosci i ma sie kontakt z realnym oponentem, a nie cenzura rodem z wyborczej . Tu ci haneczko nikt nie zablokuje negatywnych komentarzy. Ale spokojnie, slyszalem że przyszly prezydent rzeplinski bedzie szukal rzeczniczki to moze się zgłoś, ale uważaj- nie daj boże każą ci tam faktycznie pracować, a przy choeej matce to moze czasu tyle nie być by na twitttera wrócić:)

Radzę się odczepić od Rzeplińskiego, bo nigdy nie wiadomo, kiedy tylko tacy ludzie jak on będą mogli cię obronić przed sułtanem z Żoliborza. Wszechwładza deprawuje szczególnie ludzi z kompleksami np.wzrostu...
Awatar użytkownika
Polska wolna od ciemnoty

Polska wolna od ciemnoty Nie Sie 14, 2016 12:11 pm

"Zwykły Polak" napisał(a):

Odezwał się jaśnie pan oświecony z kilkoma fakultetami, wyborca .nowoczesnego Peło i czytelnik Gaziety Wybiórczej który oskarża że ktoś pluje jadem a sam to samo robi.
Arystokratka pochodzenia postkomunistycznego Hanna Kedaj powinna tak ja wielu Polaków poszukać sobie uczciwej pracy w pośredniaku a nie lamentować z powodu utraconego koryta w TVP.
Taka ona biedna a ma bogatego męża Tomka który powinien jej pomagać finansowo.
Tej pani już dawno woda sodowa uderzyła do głowy.

Ha, tu cie boli? Ze kilka fakultetow? Widzisz, ciemniaku,mtrzeba bylo sie uczyc to bys mial w zyciu lepiej :)

I mozesz sobie wsadzic dobre rady ciemniaka-cebulaka gleboko. Kazdy ma prawo zyc, jak mu sie podoba i narzekac, gdzie mu sie podoba. Ty narzekaszw posredniaku a Lis narzeka w tabloidzie, bo moze.
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Sie 14, 2016 2:39 pm

@@conf to o kompleksie wzrostu to o tw bolku czy putinie bo nie mogę odgadnąć;) a może jak to pisali moskale , o przyjacielu putina w warszawie- tusku, nie mogę odgadnąć sorry;)
Awatar użytkownika
@conf

@conf Nie Sie 14, 2016 3:34 pm

conf, to o mieszkającym na Żoliborzu panu, co świata poza tą swoją kostką na ulicy Mickiewicza nie widział i nie chce widzieć, bo po co mu jakakolwiek wiedza o świecie, jak on wszystko, wie najlepiej. I są tacy, którzy podzielają jego dobrą opinię o sobie.
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Sie 14, 2016 9:41 pm

Znowu sorki, opis idealnie się zgadza ale naprawdę nie wiedzialem że bolek się przeprowadzil do wawy na żoliborz, ale dzieki za info;)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości