[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Harnaś z kolejną edycją loterii podkapslowej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zbigniew

Harnaś z kolejną edycją loterii podkapslowej

Zbigniew Pią Mar 29, 2019 12:24 pm

Wszystko niby ok,ale nie ma gdzie wymienić kapsli.Wydaje się,że jest to chyba ogłupianie klientów.Niby jest lista sklepów,lecz tłumaczą się brakiem umowy z przedstawicielami handlowymi.
Awatar użytkownika
Andrzej

Re: Harnaś z kolejną edycją loterii podkapslowej

Andrzej Czw Kwi 04, 2019 5:58 pm

Kompletna ściema,nabijanie klientów w "butelkę Harnasia".Reklama powala na kolana,ale gdzie te kapsle wymienić.Wiadomo,iż mniej wymian,tym większy zysk dla firmy.Z wymianą konkurencyjnego Żubra problemów nie ma.
Awatar użytkownika
Kazimierz

Kazimierz Wto Maj 14, 2019 8:34 am

Zgadzam się z poprzednikami, wielka ściema. Może wysłać wam "pocztą poleconą" szczęśliwą zawleczkę. Czy naprawdę czekacie na pozwy ? Błacha sprawa ale sławy wam nie przyniesie. Puki co przestrzegam że jak na puszce pisze że możesz wygrać to tylko jest napisane. Wiem że zacznę wybierać inne gatunki z innych browarów.
Awatar użytkownika
Tadeusz

Tadeusz Pon Lip 15, 2019 9:10 pm

Nic się nie mogę dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Zbig

Zbig Pon Lip 29, 2019 3:28 pm

Ze względu na atrakcyjną cenę kupiłem kilka miesięcy temu w tzw. promocji12 szt. 8-paków piw Harnaś co stanowi 96 szt. puszek. Kończę właśnie ostatnie piwo i pomyślałem sobie, że ten konkurs to ogromna ściema, bowiem nie trafiłem żadnej puszki, która by wygrała 1 piwo nie mówiąc już o jakimś czteropaku. Nie róbcie durni z konsumentów. Pozdrawiam Zbig.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości