WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zenada

HBO Max stracił 1,2 mln polskich użytkowników, Netflix przyciąga na ponad pięć godzin

Zenada Pon Cze 13, 2022 7:48 am

Skoro polsat uniemoxliwil odbior tej platformy na swoich dekoderach a kilkulrtnie zedwie telewizory LG tez nie ofrruja takiej możliwości to nie ma sieco dziwic spadkom
Awatar użytkownika
Neo

Re: HBO Max stracił 1,2 mln polskich użytkowników, Netflix przyciąga na ponad pięć godzin

Neo Pon Cze 13, 2022 9:08 am

Z Netflixa zrezygnowałam miesiąc temu, a z HBOMax zrezygnuję lada moment. Powód? Tam nie ma co oglądać po 2 miesiącach od subskrypcji i traci się niepotrzebni pieniądze. Obawiam się ,że podobnie będzie z Disney+ który jeszcze nie wystartował a już mi z lodówki wyskakuje.
Awatar użytkownika
kolis

Re: HBO Max stracił 1,2 mln polskich użytkowników, Netflix przyciąga na ponad pięć godzin

kolis Pon Cze 13, 2022 2:25 pm

Na HBO Max (pl) nawet części oryginalnych produkcji brakuje, więc nic dziwnego. O klasykach nawet nie ma co wspominać.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Cze 13, 2022 3:21 pm

"Neo" napisał(a): Z Netflixa zrezygnowałam miesiąc temu, a z HBOMax zrezygnuję lada moment. Powód? Tam nie ma co oglądać po 2 miesiącach od subskrypcji i traci się niepotrzebni pieniądze. Obawiam się ,że podobnie będzie z Disney+ który jeszcze nie wystartował a już mi z lodówki wyskakuje.
Tysiace godzin contentu premium, ale nie ma co ogladac :)
Awatar użytkownika
bredny

bredny Pon Cze 13, 2022 3:35 pm

Dla tych co nie mają co oglądać: pewnie nie potraficie dojść do ulubionych pozycji albo jesteście ofiarami algorytmów. I nie potraficie wyszukać czegoś spoza bańki
Awatar użytkownika
j7nk

j7nk Pon Cze 13, 2022 4:50 pm

poważne pytanie: dlaczego oferta hbo max w polsce jest o jakieś 40% biedniejsza, niż w usa?
Awatar użytkownika
Mgr z MBA

Mgr z MBA Pon Cze 13, 2022 6:19 pm

HBO Polska stworzył słaby serial dziejący sie w Szczecinie - więc jako mieszkaniec tego miast zrezygnowałem z oglądania .Skoro twórcy biorą pieniądze za taką miernotę to po co mam płacić ?
Awatar użytkownika
anka

anka Pon Cze 13, 2022 8:57 pm

"j7nk" napisał(a): poważne pytanie: dlaczego oferta hbo max w polsce jest o jakieś 40% biedniejsza, niż w usa?
cena tez jest o wiele nizsza
Awatar użytkownika
Gie

Gie Pon Cze 13, 2022 9:03 pm

Niewiele przybyło Playerowi biorąc pod uwagę nachalną promocję Eurosport Extra na "zwykłym" Eurosporcie i wycinanie transmisji z normalnej telewizji.
Awatar użytkownika
anna

anna Pon Cze 13, 2022 10:17 pm

Użytkownik nie równa się abonent. Zachodnie serwisy VOD nigdy nie podaja ilości subskrybentów, czyli osób które płacą za usługę.
Awatar użytkownika
byly user

byly user Pon Cze 13, 2022 10:57 pm

No jak wyłączyliście apkę na kilkuletnich telewizorach to czego się spodziewaliście? Mówiłem, że tak będzie
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Wto Cze 14, 2022 12:48 am

HBO Max to największe guano jakie może być. Szajs nieprzeciętny.
Awatar użytkownika
kii

kii Wto Cze 14, 2022 2:54 am

"Janek" napisał(a):
"Neo" napisał(a): Z Netflixa zrezygnowałam miesiąc temu, a z HBOMax zrezygnuję lada moment. Powód? Tam nie ma co oglądać po 2 miesiącach od subskrypcji i traci się niepotrzebni pieniądze. Obawiam się ,że podobnie będzie z Disney+ który jeszcze nie wystartował a już mi z lodówki wyskakuje.
Tysiace godzin contentu premium, ale nie ma co ogladac

gunwo kontentu, a nie premium.
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Cze 15, 2022 8:34 am

Ja Netlifxowi podziękowałem i jakoś żyje ;)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości