WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Neo

HBO Max w cenie zbliżonej do HBO GO? „Liczymy na przyjazną zmianę”

Neo Pią Sty 28, 2022 8:14 am

W Polsce to tylko zmiana nazwy. Jak patrzę na ich reklamę,to ja to wszystko oglądałem w HBO Go. Czuję, że ktoś chce znowu mnie nabić w balona.
Awatar użytkownika
Iksiński

Re: HBO Max w cenie zbliżonej do HBO GO? „Liczymy na przyjazną zmianę”

Iksiński Pią Sty 28, 2022 8:35 am

Mnie kilka dni temu wyświetlił się komunikat HBO że na moim telewizorze (kupionym 3 lata temu) nie dają wsparcia i sobie na nim nie pooglądam. Dziwne bo dotychczas działało, a tv obsługuje bez problemu Netflixa, Amazona, Playera, Vod TVP i kilka innych. Po takim komunikacie zrezygnowałem od razu z ich usług. Pytanie ile osób w ostatnich miesiącach miały taki komunikat.
Przy takim podejściu to daleko nie zajadą.
Awatar użytkownika
Taj

Taj Pią Sty 28, 2022 9:49 am

"Iksiński" napisał(a): Mnie kilka dni temu wyświetlił się komunikat HBO że na moim telewizorze (kupionym 3 lata temu) nie dają wsparcia i sobie na nim nie pooglądam. Dziwne bo dotychczas działało, a tv obsługuje bez problemu Netflixa, Amazona, Playera, Vod TVP i kilka innych. Po takim komunikacie zrezygnowałem od razu z ich usług. Pytanie ile osób w ostatnich miesiącach miały taki komunikat.
Przy takim podejściu to daleko nie zajadą.

bo nie zamierzają już aktualizować stare TV, jak za chwilę będziesz mieć HBO MAX, który najprawdopodobniej znowu uruchomisz na swoim TV :)
Awatar użytkownika
Daro

Daro Pią Sty 28, 2022 2:19 pm

To dobrze że za 6 mieśięcy kończy mi śię umowa z Canal plus bo jak mam płacić 50zł to wolę zapłacić te 24,90 a nie zacały pakiet gdzie do oglądania jest dobrych 9 kanałów a reszta nie
Awatar użytkownika
Dir

Dir Pią Sty 28, 2022 3:28 pm

W pakiecie canal plus za HBO i Netflix trzeba dać 70zł plus zależy jaki dekoder plus 10 zł .HBO max ma być też na ps4 a wpakiećie są kanały śmiećiowe to co lepiej śię opłaca
Awatar użytkownika
Kil

Kil Pią Sty 28, 2022 3:39 pm

Teraz są takie ćięszkie czasy że by kupować Hbo max, czy Netflix i umowa trwa 24 mieśięcy to wrażie wpatki komornik a tak jak mam sam Netflix to wrażie nie wypłacalnośći z mieśiąca na mieśiąc sama płatności wygaśnie
Awatar użytkownika
Miki

Miki Wto Lut 01, 2022 1:30 pm

Co do cen to pamiętajmy, że kraje skandynawskie są tak 2-2,5x droższe niż my więc i cena jest proporconalnei większa.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości