[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Helios dostał od PFR 5 mln zł pożyczki z tarczy kredytowej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
PK

Helios dostał od PFR 5 mln zł pożyczki z tarczy kredytowej

PK Czw Cze 10, 2021 12:26 am

Wstydu nie mają. Dogadują się z reżimową władzą! Żaden czytelnik wyborczej, oko.press i widz tvn nie odwiedzi już tego kina!
Awatar użytkownika
Jam

Re: Helios dostał od PFR 5 mln zł pożyczki z tarczy kredytowej

Jam Czw Cze 10, 2021 7:20 am

No no, michnikowszczyzna "na pasku Prezesa" - ciekawe jak to wytłumaczą wyznawom sekty ojca Adama; interesujące także kiedy akolici ojca Tomasza zaczną podważać zasadność pomocy publicznej dla "nie-polskiego" podmiotu...
Awatar użytkownika
Mark

Re: Helios dostał od PFR 5 mln zł pożyczki z tarczy kredytowej

Mark Czw Cze 10, 2021 10:06 am

Dlaczego polski naród ma się składać na jakieś tarcze i finansowe wsparcie prywatnych firm, zwłaszcza tak jawnie antypolskich jak Agora? Co mnie to obchodzi, że mieli zamknięte?

Ja jako prywatna osoba fizyczna zwykły dziad muszę płacić za przyłącza, budowali obok mnie nowa kanalizację i przy okazji chodnik i ścieżkę rowerowa i mieszkańcy z ulicy mają to "spłacać" a miasto w innej części miasta z moich pieniędzy buduję drogę, bo Janusze biznesu muszą jeździć po ulicy z płyt konstrukcych, żelbetonu...

A helios to beznadziejne kino podobnie jak multikino, dla mnie to mogą upaść i wrócić dawne lokalne kina, kina studyjne, te całe multiplexy niczego dobrego nie zrobiły, zbiorowa konsumcja miernych 100 milionowych produkcji na salach pełnych plujących mallatow i Januszy.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości