WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mateusz

Re: „Hell’s Kitchen 5” straciło 170 tys. widzów. Polsat szuka nowego prowadzącego

Mateusz Czw Maj 05, 2016 8:44 am

Tu nie jest problemem prowadzący tylko coraz głupsza forma programu. Po prostu widać jak bardzo to wszystko jest wyreżyserowane. To się robi debilizm na poziomie Big Brothera, a nie program o gotowaniu.
Awatar użytkownika
Anka

Re: „Hell’s Kitchen 5” straciło 170 tys. widzów. Polsat szuka nowego prowadzącego

Anka Czw Maj 05, 2016 9:12 am

Prowadzący Wojciech Basiura był sztuczny.
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Czw Maj 05, 2016 9:14 am

A ja wlasnie lubiłam prowadzącego Wojciecha Basiure...
Awatar użytkownika
sato

sato Czw Maj 05, 2016 9:42 am

Na następcę Amaro proponuję Gmyza. Gotował już w TV Republika.
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Czw Maj 05, 2016 9:46 am

Macie błąd w tabelce - liczba widzów TVP1 w grupie komercyjnej.
Awatar użytkownika
ska

ska Czw Maj 05, 2016 10:22 am

Nowym prowadzącym będzie któryś z finalistów "Top Chefa". Trwają przesłuchania, jest trzech faworytów, którzy rywalizują o to który będzie bardziej medialny.
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Czw Maj 05, 2016 4:12 pm

Wg mnie dobrym kandydatem byłby jeden z asystentow Amaro np Sebastian Olma
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 70 gości