[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Hell’s Kitchen 6” stracił 360 tys. widzów. Show Polsatu przegrywa z TVP2 i TVN

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

„Hell’s Kitchen 6” stracił 360 tys. widzów. Show Polsatu przegrywa z TVP2 i TVN

widz Czw Wrz 22, 2016 1:42 am

I bardzo dobrze, że przegrywa z TVN..bo gołym okiem widać jak Polsat naśladuje go..TVN zrobi program o gotowaniu -to i Polsat.. TVN z udziałem dzieci - to i Polsat.. TVN z udziałem gwiazd - to i Polsat.. itd. ...Brawo TVN
Awatar użytkownika
widz

Re: „Hell’s Kitchen 6” stracił 360 tys. widzów. Show Polsatu przegrywa z TVP2 i TVN

widz Czw Wrz 22, 2016 1:45 am

..Dodam,że NIE NAWIDZĘ, NIE ZNOSZĘ, NIE CIERPIĘ jak jedna stacja naśladuje i ściąga od drugiej...to jest chamstwo - po prostu.. KONIEC.
Awatar użytkownika
Kacper3100

Re: „Hell’s Kitchen 6” stracił 360 tys. widzów. Show Polsatu przegrywa z TVP2 i TVN

Kacper3100 Czw Wrz 22, 2016 6:30 am

Całkowicie się z tobą zgadzam. Ja jeszcze pragnę dodać, iż Polsat jest to najgorsza telewizja w Polsce. A jaka jest najlepsza? Oczywiście TVN!
Awatar użytkownika
haha

haha Czw Wrz 22, 2016 9:31 am

TVN pisze pochwalne komentarze na swój temat, ale jaja :D
Awatar użytkownika
jerz_Jeży

jerz_Jeży Czw Wrz 22, 2016 10:09 am

Niecałe 10% w komercyjnej i ciągle spada?
Pani Terentiew - do roboty, albo na emeryturę!
Awatar użytkownika
hg

hg Czw Wrz 22, 2016 10:40 am

"widz " napisał(a): I bardzo dobrze, że przegrywa z TVN..bo gołym okiem widać jak Polsat naśladuje go..TVN zrobi program o gotowaniu -to i Polsat.. TVN z udziałem dzieci - to i Polsat.. TVN z udziałem gwiazd - to i Polsat.. itd. ...Brawo TVN
wszystkie stacje sciagaja od siebie tak było jest i będzie wystarczy popatrzeć na rynek amerykański i wszystkie kupuja te same formaty liczy się tylko opakowanie i utrzymanie odbiorcy za wszelka cene nawet kosztem taniego madialnego syfu
Awatar użytkownika
karolnam

karolnam Czw Wrz 22, 2016 4:04 pm

Pragnę powiedzieć, że to nie tvn "wymyśla te programy, tylko on ściąga wszystko z zagranicy
Awatar użytkownika
Maty

Maty Czw Wrz 22, 2016 5:47 pm

Wszystko przez brak Amaro!!!
Awatar użytkownika
zua ! najbardziej kretyński program i te darcie mordy co to jest

zua ! najbardziej kretyński program i te darcie mordy co to jest Pią Wrz 23, 2016 6:21 am

"widz " napisał(a): I bardzo dobrze, że przegrywa z TVN..bo gołym okiem widać jak Polsat naśladuje go..TVN zrobi program o gotowaniu -to i Polsat.. TVN z udziałem dzieci - to i Polsat.. TVN z udziałem gwiazd - to i Polsat.. itd. ...Brawo TVN
Awatar użytkownika
kamcio

kamcio Pią Wrz 23, 2016 10:05 am

Oddajcie serial Powiedz tak !!!!!! I tak nie oglądam hells kitchen ,bo Amaro nie ma!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości