[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Hell’s Kitchen” straciło 230 tys. widzów. Polsat przegrywa z TVP2

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mmmmmm

„Hell’s Kitchen” straciło 230 tys. widzów. Polsat przegrywa z TVP2

mmmmmm Czw Mar 17, 2016 1:46 am

Wielkie eh oh rozbuchane ego kto to ja nie jestem a czy ten mega człowiek z jedyną gwiazdką potrafi zadbać o zasady higieny które mówią o upinaniu włosów lub ich osłanianiu a także o zdejmowaniu biżuterii z rąk kiedy pracuje się z żywnością...
Pierwsza lekcja gastronomii i ktoś się chyba obijał.
Awatar użytkownika
Bartek

Re: „Hell’s Kitchen” straciło 230 tys. widzów. Polsat przegrywa z TVP2

Bartek Czw Mar 17, 2016 1:51 am

Tego starego odgrzewanego kotleta już dawno nie powinno się emitować ale cóż stara lampucera Terentiew nie rozumie tego że ludzie mają dość oglądania programów o gotowaniu a już zwłaszcza ludzie nie chcą oglądać tego żałosnego Wojciecha Basiury który się sam nazwał Amaro to największy Amator i prostak i dlatego mało ludzi chce oglądać te nudne stare śmierdzące odgrzewane kotlety serwowane przez prostacką stacje Polsat
Awatar użytkownika
polszmat

polszmat Czw Mar 17, 2016 2:05 am

Niestety ale jak Polsat ma coś zrobić - potem zawsze w zdecydowanej większości wygląda to tragicznie pod każdym względem. Pytam się - czy jest jakiś sens oglądania czegoś tak głupio zrealizowanego i wybór niewłaściwych osób do prowadzenia danego programu, oraz wybór takich uczestników... Przykładów jest cała masa względem programów rozrywkowych Polsatu - gdzie powtarza się zły wybór osób prowadzących - jak tak samo głupie pod każdym względem "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" lub " „Tylko Muzyka. Must Be the Music" (...) i te głupie nazwy tych programów - Grupa Polsat to nic więcej jak Polszmat pod każdym względem...
Awatar użytkownika
Marian T.

Marian T. Czw Mar 17, 2016 9:29 am

Niech się nie martwi POLSAT. Pan Prezes Jacek Kurski ma zamiar wykończyć najbardziej lubiane przez widzów seriale TVP i niedługo będzie wolne pasmo.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Czw Mar 17, 2016 10:12 am

Ja oglądam co tydzień to jest super program kulinarny.Się nie dziwcie że taka mała widownia przecież wtedy konkuruje z barwami szczęścia i m jak miłość.Moglibyście puścić zamiast suprise,suprise w soboty
Awatar użytkownika
:D

:D Czw Mar 17, 2016 12:56 pm

"Bartek" napisał(a): Tego starego odgrzewanego kotleta już dawno nie powinno się emitować ale cóż stara lampucera Terentiew nie rozumie tego że ludzie mają dość oglądania programów o gotowaniu a już zwłaszcza ludzie nie chcą oglądać tego żałosnego Wojciecha Basiury który się sam nazwał Amaro to największy Amator i prostak i dlatego mało ludzi chce oglądać te nudne stare śmierdzące odgrzewane kotlety serwowane przez prostacką stacje Polsat

Gdyby twoja wypowiedz byla restauracja, to jedyne danie jakie byloby tam strawne to danie w morde.

A co do pana Basiury, to wzial sobie nazwisko po zonie, bo latwiej zrobic swiatowa kariere z nazwiskiem, ktore da sie wymowic, a "Bejszura" nie brzmi dobrze jak Amaro. Poza tym popluj jeszcze na np. Norme J. Baker? Nie znasz takowej? Aaaa, bo ona bezczelnie sie nazwala Marylin Monroe. Jak smiala!

PS. A ja tam lubie to ogladac, choc jesli idzie o kulinaria to czasem udaje mi sie nie przypalic wody na herbate.

To ze TY tego nie lubisz, nie oznacza ze takie sa gusta innych ludzi. Na szczescie, na szczecie, bo jesli taki gust jak kultura wypowiedzi, to boze bron.
Awatar użytkownika
Franek

Franek Czw Mar 17, 2016 4:47 pm

Dziwne ataki na program, zwłaszcza że jest robiony kulturalnie i na spokojnie. Rozumiem, że gotowanie na ekranie nie każdemu musi się podobać, ale wiele ludzi na tym programie w Polsacie po prostu się uczy, odkrywa nowe rzeczy w kuchni. I to jest super.
Awatar użytkownika
www111

www111 Pią Mar 18, 2016 6:08 pm

Wyreżyserowane badziewie
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pon Mar 21, 2016 11:26 am

Mnie się podoba
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Wto Mar 22, 2016 2:21 pm

Jest moda na programy kulinarne i Polsat trzyma się tego czego oczekuje rynek. Każda platforma ma przynajmniej kilka programów kulinarnych. Mnie jednak najbardziej drażni to jak zaczyna się w nie angażować dzieci, jak zrobił to w tym roku TVN - przecież jurorom zawsze będzie kogoś żal i zostanie. Polsat trzyma poziom i nie angażuje dzieciaków ...
Awatar użytkownika
Mateusz

Mateusz Wto Mar 22, 2016 9:11 pm

Pewnie że dobry program z kuchnią na pierwszym planie. Powoli tego typu programy stają się wizytówką Polsatu, co mnie jako kucharza amatora bardzo cieszy, bo wiele się mogę z tego programu nauczyć :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości