[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Helsińska Fundacja Praw Człowieka o sytuacji w Trójce: to jaskrawy przykład coraz silniejszego politycznego podporządkowywania

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
edmund

Helsińska Fundacja Praw Człowieka o sytuacji w Trójce: to jaskrawy przykład coraz silniejszego politycznego podporządkowywania

edmund Nie Maj 24, 2020 9:34 pm

Modelowy przykład rezonowania absurdów. Te helsińskie to jakaś niszowa kpina
Awatar użytkownika
TW Bera

Re: Helsińska Fundacja Praw Człowieka o sytuacji w Trójce: to jaskrawy przykład coraz silniejszego politycznego podporządkowywania

TW Bera Nie Maj 24, 2020 9:51 pm

Chodzi o ręczne ustawianie piosenek na liście. Też jestem takiego zdania jak Fundacja że to niedemokratyczne i daleko nieuczciwe zachowania które muszą spotkać się z odpowiedzią demokratycznego świata.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Helsińska Fundacja Praw Człowieka o sytuacji w Trójce: to jaskrawy przykład coraz silniejszego politycznego podporządkowywania

Gość X Nie Maj 24, 2020 11:05 pm

To już koniec Trójki.
Trzeba było myśleć o niezależności.
Helsińska, w Helsinkach, ale to już dla Darii Zawiałow piosenek sprawa.
Awatar użytkownika
arr

arr Nie Maj 24, 2020 11:12 pm

Kiedyś w latach 20108-2015 wszytkie madia w Polsce były w rękachJEDNEJ opcji politycznej. Wszytkich inaaczej myślących PO usunęła z radia i TV. I wtedy te organizacje MILCZAŁY!!!
Awatar użytkownika
neo

neo Nie Maj 24, 2020 11:20 pm

Niedźwiecki, nie Niedźwiedzki. Tak trudno sprawdzić?
Awatar użytkownika
Wojtek 1 23

Wojtek 1 23 Nie Maj 24, 2020 11:40 pm

Coś cudownego! Słucham Trójki przez ostatnie dni na okrągło. "Mało gadania, dużo grania".
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Maj 25, 2020 12:06 am

"Wojtek 1 23" napisał(a): Coś cudownego! Słucham Trójki przez ostatnie dni na okrągło. "Mało gadania, dużo grania".

Szkoda tylko, że w takich ciężkich czasach.
Za Platformy tak nie było, a za PiS-u o dziwo jest.
Awatar użytkownika
Czabińska

Czabińska Pon Maj 25, 2020 12:32 am

"Chodzi o ręczne ustawianie piosenek na liście. Też jestem takiego zdania jak Fundacja że to niedemokratyczne i daleko nieuczciwe zachowania które muszą spotkać się z odpowiedzią demokratycznego świata".

Tak, Kowalczewski ręcznie napisał SMS i nakazał ręczne ustawienie piosenki poza anteną. Dobrze rozumiesz. Pociągnąłeś się trochę obcujac z inteligencją. Tak trzymać.
Awatar użytkownika
gosc1

gosc1 Pon Maj 25, 2020 6:22 am

"Czabińska" napisał(a): "Chodzi o ręczne ustawianie piosenek na liście. Też jestem takiego zdania jak Fundacja że to niedemokratyczne i daleko nieuczciwe zachowania które muszą spotkać się z odpowiedzią demokratycznego świata".

Tak, Kowalczewski ręcznie napisał SMS i nakazał ręczne ustawienie piosenki poza anteną. Dobrze rozumiesz. Pociągnąłeś się trochę obcujac z inteligencją. Tak trzymać.

Trojki mogą słuchać tylko inteligentni z kręgu Czekoladowych, inni słuchacze to debile nie używający rozumu. To dla Was takie typowe szufladkowanie. Jak czytałem GW to tez miałem takie przeświadczenie ale szybko się z tego wyleczyłem.
Awatar użytkownika
Czabajka

Czabajka Pon Maj 25, 2020 8:53 am

"gosc1" napisał(a):
"Czabińska" napisał(a): "Chodzi o ręczne ustawianie piosenek na liście. Też jestem takiego zdania jak Fundacja że to niedemokratyczne i daleko nieuczciwe zachowania które muszą spotkać się z odpowiedzią demokratycznego świata".

Trojki mogą słuchać tylko inteligentni z kręgu Czekoladowych, inni słuchacze to debile nie używający rozumu. To dla Was takie typowe szufladkowanie. Jak czytałem GW to tez miałem takie przeświadczenie ale szybko się z tego wyleczyłem.
Fajnie, że jesteś samokrytyczny. Plus dla ciebie. Nie możesz jednak mieć pretensji do Czekoladowych, że twoje kręgi nie wytworzyły inteligencji. Ludzie są różnorodni, jedni lubią czekoladę, inni paździerz, jeszcze inni g.wno. Jedni lubią Trójkę, inni Eskę. Nikt nie każe ci słuchać Trójki czy czytać GW, jeśli treści nie rozumiesz i ci to doskwiera. Z drugiej strony nawet jeśli w twoim prawicowym środowisku nie ma inteligencji, nie jesteś skazany na żarcie paździerza do końca życia. Możesz aspirować i jeść czekoladę. Każdy może się podciągnąć. Czego ci życzę.
Awatar użytkownika
koko

koko Pon Maj 25, 2020 11:03 am

Sorosowa trzódka musiała, bo by nie wytrzymała!
Awatar użytkownika
Czy tak?

Czy tak? Pon Maj 25, 2020 11:20 am

Czabański za wszystko ponosi odpowiedzialność i już.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość