[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Heyah nie do końca "zhakowała" system. Branża reklamowa chłodno o "Wiesz, co robić"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciek

Heyah nie do końca "zhakowała" system. Branża reklamowa chłodno o "Wiesz, co robić"

Maciek Czw Lip 23, 2020 8:12 am

Hackowanie systemu robił Plush Plusa, gdy marka startowała kilka lat temu.
Awatar użytkownika
Hanek

Re: Heyah nie do końca "zhakowała" system. Branża reklamowa chłodno o "Wiesz, co robić"

Hanek Czw Lip 23, 2020 8:25 am

To że czegoś nie rozumiesz, nie znaczy odrazu, że jest bełkotem.
Awatar użytkownika
Kris

Re: Heyah nie do końca "zhakowała" system. Branża reklamowa chłodno o "Wiesz, co robić"

Kris Czw Lip 23, 2020 9:27 am

Mam Nadzieję że Heyah ma jeszcze w zanadrzu coś do zaoferowania. Przynajmniej dla mnie należy udoskonalić aplikacje Moja Heyah np. niema możliwości aktywacji i dezaktywacji usług tj. np poczta głosowa . Jeśli chodzi o najnowszą ofertę to z niej nie skorzystam ponieważ posiadam nr w Heyah ale nie mam możliwości przejść na Heyah 01
Awatar użytkownika
zuzuzu

zuzuzu Czw Lip 23, 2020 9:40 am

ależ to vml spi***ił
Awatar użytkownika
K

K Czw Lip 23, 2020 3:23 pm

Możemy już otwarcie komentować w mediach kampanie stworzone przez konkurencję? To będzie dużo contentu, bo jakieś 95% kampanii w Polsce jest robione nieudolnie i bez pomysłu. Czego zresztą oczekiwać, jak profesjonaliści w branży używają takich pojęć jak slogan czy hasło. Albo ktoś poważnie do gazety mówi coś takiego: "nowym świeżym akcentem w postaci digitalu" albo "stawia konsumenta na pierwszym miejscu i to jego docenia jego wybór, więc pod tym względem wyróżnia". Ludzie, jak Wy dostaliście te stanowiska?
Awatar użytkownika
Konsumentka

Konsumentka Czw Lip 23, 2020 6:14 pm

A mnie się podoba
Awatar użytkownika
turbo

turbo Czw Lip 23, 2020 8:40 pm

Najlepszy i tak był TURBODYMOMAN!
Awatar użytkownika
Szary wiruje pył

Szary wiruje pył Pią Lip 24, 2020 7:28 am

Po owocach ich poznacie. Kampania jak kampania, pytanie czy ona coś da. Szczególnie w zestawieniu z Plus Na Kartę. Bo rebeliantów u nas raczej mało. Wiec komunikacja rebelska zwykle trafia do wąskiej grupy. Ostatnio Heyah miała najwiecej userow wśród Ukraińskich obywateli...;) wiec to chyba próba oderwania od tej bazy. Zreszta tez od tej grupy z która Heyah startowała 15 lat temu. Adlandia sobie a rynek sobie))
Awatar użytkownika
Leeo

Leeo Pią Lip 24, 2020 1:14 pm

Jak zwykle w polishmarketingu "mocna" inspiracja cudzym pomysłem.
Dramat
Awatar użytkownika
Nikos

Nikos Sob Lip 25, 2020 10:24 am

Słabe...jakby wrócili do pierwszych reklam plus dali coś ekstra dla tych co z nimi tak długo...to by było coś. A nie pseudo animacje.
Pseudo specjaliści owinęli wiadomo co w lekko podretuszowane opakowanko T-Mobile. Nie wypał roku. Niestety albo i stety.
Awatar użytkownika
Insty

Insty Pon Lip 27, 2020 6:29 pm

Slabizna. Wieje nudą. Ważne ze fejm VML na Linkedinie się zgadza. Kampanie Tmobile od jakiegoś czasu są mi znane tylko i wyłącznie z informacji prasowych, słabo. Moim zdaniem złe dobrane touchpointy i zbyt mało nieszablonowanych działań. Lata gdzie wystarczyło kupić tylko TVC dawno się skończyły. „Eksperci” weźcie się za edukacje.
Awatar użytkownika
Patryczek

Patryczek Wto Lip 28, 2020 7:51 am

Czy VML i cała ta zgraja z WPP otrzymają za te kampanie nagrodę złotego pelikana w bogusicach, którego sobie sami kupią? Bardzo na to liczę, Please👌🏼
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości