[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Hill & Knowlton pracuje dla Michała Figurskiego. „Chcę wrócić do swojego nazwiska”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Eryk

Hill & Knowlton pracuje dla Michała Figurskiego. „Chcę wrócić do swojego nazwiska”

Eryk Pon Wrz 17, 2012 12:55 am

Jego wybitny intelekt jest odbity w mądrej twarzy.
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Hill & Knowlton pracuje dla Michała Figurskiego. „Chcę wrócić do swojego nazwiska”

Marcin Pon Wrz 17, 2012 1:08 am

…czyli ten tekst też jest promocyjno-ratunkowy?
Awatar użytkownika
Kaskada

Re: Hill & Knowlton pracuje dla Michała Figurskiego. „Chcę wrócić do swojego nazwiska”

Kaskada Pon Wrz 17, 2012 1:57 am

Zalosny glupek...
Awatar użytkownika
fgg

fgg Pon Wrz 17, 2012 2:12 am

On jest po prostu głupi ergo mało inteligentny :D Niech SP.... z mediów!
Awatar użytkownika
olo

olo Pon Wrz 17, 2012 2:15 am

oj pewnie,k......... dobrze sie sprzedaja,wiec czemu nie,walimy
a poza tym ja tylko wykonywalem rozkazy przelozonych
jak mowili Niemcy w Norymberdze :)),
po co bylo dzwonic do firmy pi-ar,trzeba bylo do vice rednacza Piotra
z Gazety, on juz wczesniej przychylny byl i bronil
Awatar użytkownika
bzyk

bzyk Pon Wrz 17, 2012 2:37 am

"Przy okazji Michał Figurski deklaruje, że na antenie Eski Rock wielokrotnie nie wypowiadał własnych poglądów, tylko te, na które było zapotrzebowanie jego przełożonych i słuchaczy oraz za które mu płacono."
Słowem sprzedajna k...
Awatar użytkownika
miki

miki Pon Wrz 17, 2012 6:10 am

Nie zrobią go mądrzejszym ani bardziej wrażliwym. To się ma albo nie. Mogą tylko widzom wtłoczyć do głów, że prostactwo i chamstwo to jest to, czego najbardziej potrzebują.
Awatar użytkownika
bobek

bobek Pon Wrz 17, 2012 6:25 am

Typ ma tak kartoflano-betonowe poczucie humoru, że chyba tylko tak jak kolega już napisał w komentarzach, siłą wtłoczą go słuchaczom do głów i będą rok przekonywać że to jest fajne.
Awatar użytkownika
marek s

marek s Pon Wrz 17, 2012 6:40 am

żaden PR nie pomoże jak nie ma się kultury, szybko czar pryśnie. Maksyma stara jak świat mówi, "że nie da się z buraka zrobić pomidora".
Awatar użytkownika
caroline

caroline Pon Wrz 17, 2012 7:03 am

JAk rozumiem, ta rozmowa ma go jeszcze bardziej pograzyc?Przeciez to zalosne!!!
Dziennikarz?Prezentuje opinie szefow?Jakies jaja-chyba wodzirej?!Popelnia blad za bledem....utarcie nosa powinno skutkowac wyciagnieciem wnioskow!! Niestety ani on a ni jego malzonka nie sa wybitnymi, cieszacymi sie szacunkiem i poklaskiem osobowosciami-bycie celebryta nie jest rownoznaczne z byciem profesjonalista.Proponuje spuscic z tonu, ograniczyc chory lans, wykazac odrobine normalnosci i przypomniec sobie kim sie bylo 20 lat temu.Wtedy byc moze bedzie latwiej zlapac rownowage;-)
A swoja droga....Alvin okazal sie byc wyjatkowo skuteczny;-)
Awatar użytkownika
justa

justa Pon Wrz 17, 2012 7:30 am

Dyzma polskiego dziennikarstwa i tyle. I tak dlugo był na fali.
Awatar użytkownika
stan

stan Pon Wrz 17, 2012 7:32 am

Wywiad raczej pograzyl miz poprawil wizerunek
Awatar użytkownika
sts

sts Pon Wrz 17, 2012 8:04 am

justa napisał(a):Dyzma polskiego dziennikarstwa i tyle. I tak dlugo był na fali.

O ile pamiętam, to Figurski jest "wynalazkiem" lub jak kto woli "odkryciem" wybitnego znawcy mediów Edwarda Miszczaka... Pozostaje jedynie pogratulować hodowli bufona.
Awatar użytkownika
gg

gg Pon Wrz 17, 2012 8:05 am

No to mu Hill Knwlton doradzil:)))))) po takim wywiadzie trudno bedzie sie podniesc
Awatar użytkownika
gosica

gosica Pon Wrz 17, 2012 8:34 am

Patrzę i patrzę, i widzę tylko twarz niezagospodarowaną intelektualnie.
Jeżeli Figurski nie wie, jakie mogą być konsekwencje pewnych zachować, to agencja PR-owa będzie miała robotę, którą określam prywatnie "rzeźbą w g..nie" :)
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość