[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Home Broker wnioskuje o upadłość, tłumaczy to skutkami epidemii

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Rekssio

Home Broker wnioskuje o upadłość, tłumaczy to skutkami epidemii

Rekssio Pią Maj 29, 2020 6:03 pm

Spółki Pana Leszka idą jak burza pytanie dlaczego
.. Jako klient Gnb zaczynam się zastanawiać nad przeniesiem
pieniędzy...
Awatar użytkownika
Rekssio

Re: Home Broker wnioskuje o upadłość, tłumaczy to skutkami epidemii

Rekssio Pią Maj 29, 2020 6:03 pm

Spółki Pana Leszka idą jak burza pytanie dlaczego
.. Jako klient Gnb zaczynam się zastanawiać nad przeniesiem
pieniędzy...
Awatar użytkownika
jan

jan Sob Cze 06, 2020 5:01 pm

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Ja zlotówki nie powierzyłbym żadnej firmie gdzie ma udziały ten pan
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Czw Lip 09, 2020 12:23 pm

Dla mnie tylko Getin. Najlepsze usługi na rynku, od lat mam tam rachunki. Molochy PKO itp traktują człowieka jak gnojka.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość