[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Hotel 52” i „Moment prawdy” pokonały konkurencję

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

„Hotel 52” i „Moment prawdy” pokonały konkurencję

walter Pią Lut 26, 2010 4:07 pm

Hotel 52 - naprawdę niezły serial.

Gratulacje!!!!
Awatar użytkownika
kamil

Re: „Hotel 52” i „Moment prawdy” pokonały konkurencję

kamil Pią Lut 26, 2010 5:21 pm

Hotel52 - rewelacja, świetny, nowy serial Polsatu, a nowy odcinek Momentu prawdy- szok, pytania ostrzejsze. Ta edycja zapowiada się o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
wera

wera Pią Lut 26, 2010 6:56 pm

A tyle było gadania o podrabianiu serialu BBC. Nie wygląda, poza tym, że akcja dzieje sie w hotelu, co nie jest wynalazkiem twórców Babilonu. Byle tak dalej, może nawet uwierzę, że Samojłowicz jest aktorką :)
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pią Lut 26, 2010 7:49 pm

Hotel 52 rewelacyjny!!! Moment Prawdy również. Obejrzę wszystkie odcinki tego i tego. :)
Awatar użytkownika
Posh

Posh Sob Lut 27, 2010 2:23 am

Dzięki Polsatowi mam świetne, wieczorne czwartki. :) Obawiałem się, że Samołjowicz położy serial na łopatki, tymczasem nadaje mu takiej świeżości. Akson Studio się postarało. Mam nadzieję, że Moment Prawdy będzie kontynuowany, bo druga seria zapowiada się o wiele ciekawiej, od pierwszej, a zawiera tylko dziesięć odcinków. Brawo Polsat! :-]
Awatar użytkownika
ewa

ewa Sob Lut 27, 2010 2:45 am

absolutnie NIE PODOBAŁ MI SIĘ. NIE BĘDĘ OGLĄDAŁA.
Awatar użytkownika
Leed

Leed Sob Lut 27, 2010 10:17 am

No nareszcie jakiś pożadny serial w tym kraju. Super, naprawde super. Juz dawno nie ogladalem zadnego serialu z takim zaciekawieniem i zadowoleniem. Szkoda, ze nia ma juz "Tylko milość". Polsat sie wyrabia...

A TVN? To g*wno w zlotym papierku dla naiwnych: oklepane fabuly, ta sama obsada...
Awatar użytkownika
izy

izy Sob Lut 27, 2010 10:47 am

czego się można było spodziewać, jak zwykle polsatowskie gó.no.Zapychanie czasu antenowego, ogłupianie widzów.Nic nowego
Awatar użytkownika
Polsat? TAK!

Polsat? TAK! Sob Lut 27, 2010 11:24 am

Brawo za świetny serial! Laura jest słodka. Serial super. A MOMENT PRAWDY obejrzałem z wypiekami na twarzy.
Awatar użytkownika
tyczyński

tyczyński Sob Lut 27, 2010 11:58 am

rewelacyjny serial - polecam wszystkim!!!
Awatar użytkownika
hkjhkhkjh

hkjhkhkjh Sob Lut 27, 2010 12:51 pm

żal mi takich fantyków polsatu którzy po 1 odcinku(1 odcinek zawsze ma wysoką oglądalnośc otem tylko gorzej) pisza swietne, gratulacje hsahahaha żal!!! Niech sie cieszą aprzez chwilę bo od marca wchodzi nowa ramówka TVN i znów polsat wylądyje na ostatnim 4 miejscu pod względem oglądalności ogólnopolskich stacji telewizyjnych. polsat to dno!!!
Awatar użytkownika
nika

nika Sob Lut 27, 2010 12:51 pm

HOTEL 52 TO NAPRAWDWE MEGA MEGA SUPER SERIAL POPROSTU NIEMA NA TO SLOW NAPRAWDE BARDZO BARDZO BARDZO GRATULUJE TO JEST REWELACJA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESLI MOZNA BY BYLO OCENIC TEN FILM W SKALI 1 DO100000 000 DALABYM JESZCZE WIECEJ NP 10 000000000000 00000
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Sob Lut 27, 2010 1:28 pm

Serial bardzo mi się podobał! Myślałem, że obejrzę tylko jeden odcinek, ale teraz mam ochotę na wszystkie. Bardzo dobra Samojłowicz, cudowna Cielecka, piękna muzyka i zdjęcia:) Brawo!
Awatar użytkownika
mezus

mezus Nie Lut 28, 2010 1:07 am

hotel 52 mi sie naprawde spodobał, Laura daje rade.
Co do momentu prawdy, wszystko fajnie tylko ten prowadzący... to tak wszystko sztucznie wyglada...malo emocji.
Awatar użytkownika
roar

roar Nie Lut 28, 2010 10:46 pm

Kolejny dowód na to, że propozycje Polsatu cieszą się uznaniem widzów. Hotel 52 to świetna produkcja, wracają też uznane tytuły zagraniczne, więc będzie na co patrzeć wiosną.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości