[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Hotel Paradise 3” hitem Siódemki. Program zyskał 190 tys. widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gut

Re: „Hotel Paradise 3” hitem Siódemki. Program zyskał 190 tys. widzów

Gut Pon Mar 01, 2021 9:16 pm

Pozostaje tylko załamać ręce nad tym, jakie crapy są u nas hitami. Ci co nie mają w domu telewizora, nic nie tracą.
Awatar użytkownika
Fun

Fun Wto Mar 02, 2021 9:21 am

Tylko dzięki Klaudii El Dursi bo sam program to śmietnik. Strasznie słaby wszystko wyreżyserowane!!! Nawet im się nie chciało usunąć tekstów operatormega słabo. A no i lektor ko
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Mar 02, 2021 1:06 pm

A ja oglądam z ciekawością, i mi się podoba bardzo pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kiki

Kiki Wto Mar 23, 2021 10:40 pm

Program bardzo lubię oglądam już trzeci sezon natomiast wkurza mnie prowadząca Klaudia która nie zna jezyka polskiego. Akcentuje ona zawsze pierwszą sylabę słowa przez co nasz piękny język polski staje się komiczny. Co na to TVN?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 22 gości