WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Justin

Huawei P9 Lite Mini reklamowany w Plush ABO ze spersonalizowanym etui (wideo)

Justin Nie Lis 19, 2017 4:38 pm

Elegancko że ten huawei jest w ofercie Plusha. To jest bardzo dobry sprzęt, w sam raz żeby spasował do Plush Abo.
Awatar użytkownika
Perdiguero

Re: Huawei P9 Lite Mini reklamowany w Plush ABO ze spersonalizowanym etui (wideo)

Perdiguero Wto Gru 19, 2017 10:51 pm

Plush to dobra oferta, zwłaszcza ten Plush Abo z huawei p9 lite. Dobrze zrobili, że do Plusha go dodali.
Awatar użytkownika
Karol

Re: Huawei P9 Lite Mini reklamowany w Plush ABO ze spersonalizowanym etui (wideo)

Karol Śro Gru 20, 2017 5:25 pm

Plush ma eleganckie te wszystkie reklamy, bardzo mi to się podoba, bo po prostu pękam ze śmiechu zawsze jak oglądam. I też dobrze działają te reklamy, bo dzięki im właśnie się Plushem zainteresowałem i wyszło, że cenowo to to ok wychodzi.
Awatar użytkownika
Cyberman

Cyberman Pią Gru 22, 2017 6:20 pm

Tak sobie właśnie myślałem że Plush należy do Polkomtela. W sumie pewnie właśnie temu jest taki tani.
Awatar użytkownika
Bob

Bob Czw Gru 28, 2017 4:42 pm

Plush, świetna marka. Zarówno na kartę jak też Plush Abo, fajnie się sprawdza w praktyce.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość