WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jarek

„Hulaj w skrócie” - wulgarna wpadka Wojciecha Manna w Trójce przeszła bez echa (posłuchaj)

Jarek Śro Lip 30, 2014 6:58 am

Nikt nie zareagował bo tego durnego radia prawie nikt nie słucha, a poza tym Mann to święta krowa, której nikt nie ruszy - dlatego może mówić co chce i jak chce
Awatar użytkownika
W. Mann naszkicowal krótka charakterystykę muzyki disco polo.

Re: „Hulaj w skrócie” - wulgarna wpadka Wojciecha Manna w Trójce przeszła bez echa (posłuchaj)

W. Mann naszkicowal krótka charakterystykę muzyki disco polo. Śro Lip 30, 2014 9:11 am

Słowo użyte było jednak brzydkie i niecenzuralne. Wystarcza przeprosiny w tej samej audycji.
Spór między dwoma prowadzącymi bywa ciekawy. To spór między nową muzyką a klasyka. Często ta Nowa właśnie przegrywa, bo jest niskich lotów. Panie Wojtku małe przepraszam i jest Oki.,
Awatar użytkownika
KNS

Re: „Hulaj w skrócie” - wulgarna wpadka Wojciecha Manna w Trójce przeszła bez echa (posłuchaj)

KNS Śro Lip 30, 2014 9:55 am

Jaruś ty Pisiorku takie tumany nie słuchają porządnego radia, bo go nie rozumieją, tak jakbyś słuchał wiedeńskiego OE3. Zrozumiałbyś coś?? Nie, ciemna maso.
Awatar użytkownika
justyna zienkiewicz

justyna zienkiewicz Śro Lip 30, 2014 9:57 am

Nieźle z tego wybrnął
Awatar użytkownika
krys

krys Śro Lip 30, 2014 9:58 am

ale wirtualne stoją na posterunku praworządności! przejęzyczył się chłop. poza tym nawet gdyby nie, to Mannowi można
Awatar użytkownika
maciej borkowski

maciej borkowski Śro Lip 30, 2014 10:00 am

Jestem zdruzgotany tą łamiącą wiadomością. Co teraz z nami będzie?
Awatar użytkownika
dawid sosin

dawid sosin Śro Lip 30, 2014 10:07 am

moim zdaniem audycja jedynie na tym zyskala ;)
Awatar użytkownika
Stanley

Stanley Śro Lip 30, 2014 11:40 am

To język żulerii i biedoty z ubogich dzielnic, tak mnie uczono i tyle w temacie.
A że dzisiaj część elit tak mówi, no comments...
Awatar użytkownika
Stanley

Stanley Śro Lip 30, 2014 11:53 am

Wiem że następuje schamienie, żę faceci w garniturach mówią językiem meneli, ale mnie to nie obchodzi. Od zawsze wiem żę język chamów nie jest językim inteligencji i kropka.

Mnie w domu i w szkole uczyli takiego a nie innego języka, i większość słuchaczy Trójki też.
Awatar użytkownika
Jinteligieńcik z doktoratem

Jinteligieńcik z doktoratem Śro Lip 30, 2014 11:59 am

Jinteligieńtni i jinteligieńtni, i program też jinteligieńtny, to jako słuchacz też jestem jinteligieńtny ..uj ..upa kamieni kupa cha cha cha jakie śmieszne, nic takiego to tylko radio publiczne.
Awatar użytkownika
Wojciech R.

Wojciech R. Śro Lip 30, 2014 12:13 pm

Wojtek, nie przejmuj się tymi świętoszkami & keep talking like you want.
Awatar użytkownika
Sel

Sel Śro Lip 30, 2014 12:23 pm

Pani Aniu... pani pójdzie wreszcie precz z radia, co? Skorzystamy na tym wszyscy.
Awatar użytkownika
sas

sas Śro Lip 30, 2014 12:33 pm

ciekawe, wszystkie komentarze chyba pisze sam zainteresowany albo jedna osoba
Awatar użytkownika
do Krys

do Krys Śro Lip 30, 2014 12:36 pm

chyba ten Pan pracuje w mediach tzn ze dzieci też tak mogą się odzywać bo w radiu tak mówią?
Awatar użytkownika
Stanley

Stanley Śro Lip 30, 2014 2:41 pm

Bawią mnie te teksty: przeklął ale on jest INTELIGENTNY, i ta adycja też. Oni wszyscy są baardzo inteligenni i baardzo znani wolno im tak mówić. Bo niby u nich to inteligentna ironia a nie język menela.... zabawne.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości