[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „I love Polsat” w spocie promującym jesienną ramówkę i 25-lecie stacji (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Misiek

„I love Polsat” w spocie promującym jesienną ramówkę i 25-lecie stacji (wideo)

Misiek Pon Sie 14, 2017 12:16 am

Wcale TVN nie miał kilka lat temu spotu na, którym pokazywali, że można ich oglądać "i tu, i tu", a potem nawet "wszędzie" i na każdym urządzeniu. Zero kreatywności i green screen jak zawsze...
Awatar użytkownika
poszkodowany

Re: „I love Polsat” w spocie promującym jesienną ramówkę i 25-lecie stacji (wideo)

poszkodowany Pon Sie 14, 2017 12:44 am

ałaaa... oglądanie tego po prostu boli...to jest straszne
Awatar użytkownika
Kacper3100

Re: „I love Polsat” w spocie promującym jesienną ramówkę i 25-lecie stacji (wideo)

Kacper3100 Pon Sie 14, 2017 12:44 am

Świetny spot Polsatu, dużo lepszy niż TVN-u.
Awatar użytkownika
pif

pif Pon Sie 14, 2017 3:22 am

Prowizorka, aż oczy bolą
Awatar użytkownika
niestety :(

niestety :( Pon Sie 14, 2017 6:01 am

Okropna muzyka. Tragiczny ten spot.
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Sie 14, 2017 6:09 am

stary pomysł, beznadzieja
Awatar użytkownika
Beta

Beta Pon Sie 14, 2017 3:57 pm

Pokocham was jak zlikwidujecie godzinne bloki reklamowe, powiem szczerze że nie da się oglądać filmów z takimi przerwami bo tracę wątek, nie moglibyście tych reklam dawać po filmie, nawet w podwójnym bloku czyli 2 h samych reklam, a w nocy to moglibyście nawet non stop reklamy
Awatar użytkownika
Alis

Alis Wto Sie 15, 2017 11:10 am

Czy tylko mnie tak wnerwiają te #hasztagi w tych tytułach?
Awatar użytkownika
TVfan

TVfan Wto Sie 15, 2017 12:35 pm

Ale nie ladniej by brzmialo "Kocham Polsat"? Po polsku... wszak jestesmy w Polsce
Awatar użytkownika
Jaromir

Jaromir Wto Sie 15, 2017 9:44 pm

Elegancka zajawka. Polsat jesienią zapowiada się całkiem fajnie. No i wiadomo, piłka nożna też będzie, więc smaczek jest.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Wto Sie 15, 2017 9:56 pm

"niestety :(" napisał(a): Okropna muzyka. Tragiczny ten spot.
A ja słyszałem ją w jakiejś reklamie i nawet mnie się podobało... w związku z takimi urodzinami stacji powinni wrzucić na Iplę wszystkie swoje archiwalne teleturnieje i programy kulinarne!!! ;)
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Śro Sie 16, 2017 2:02 pm

To już 25 lat - nigdy bym nie powiedział, że Polsat już tak długo na antenie. Nie będę oceniał spotu, bo każdy ma swoje odczucia - choć mi się podoba - również oferta Polsat mi się podoba :) i chętnie każdemu ja polecę.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Śro Sie 16, 2017 10:07 pm

Dla mnie bombowy - dynamiczny, śmieszy. Jakieś dziwne fajerwerki - ale jest oki. Przyciąga uwagę.
Awatar użytkownika
Margot

Margot Wto Sie 29, 2017 12:48 pm

Znakomicie się zapowiada jesień z Polsatem. I brawo też dla stacji, bo mają 25 lat. Tyle co ja w zasadzie, mniej więcej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości