[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Idea Bank oferuje mobilny wpłatomat na zamówienie (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Karol

Idea Bank oferuje mobilny wpłatomat na zamówienie (wideo)

Karol Nie Lip 12, 2015 4:20 pm

Ciekawa sprawa, to dopiero plany czy już funkcjonuje? Korzystał już ktoś?
Awatar użytkownika
Magdalena

Re: Idea Bank oferuje mobilny wpłatomat na zamówienie (wideo)

Magdalena Pon Sty 18, 2016 11:44 am

Jestem z Warszawy i od września już z niego korzystam. Znajomy mówił, że ma też taki mobilny wpłatomat we Wrocławiu. Niedawno czytałam, że pojawił się w Łodzi, więc pewnie też i w innych miastach. Strasznie wygodna sprawa, która ułatwia wpłacanie pieniędzy i oszczędza mój czas.
Awatar użytkownika
ola

Re: Idea Bank oferuje mobilny wpłatomat na zamówienie (wideo)

ola Czw Lut 04, 2016 12:07 am

ooo... więc już ruszają w innych miastach. Świetnie, jakiś czas temu można było dawać propozycje w jakich miastach powinien się pojawić. Muszę sprawdzić czy w Trójmieście już też jest. Ogólnie z banku jestem zadowolona, ale wpłatomatu mi tutaj brakowało.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość