WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
marcel

IFA 2013: LG stawia na telewizory nowej generacji

marcel Nie Wrz 15, 2013 12:01 am

Philipsy Ultra HD znowu z najlepszą jakością obrazu. Historia jednak lubi się powtarzać, a to już chyba ósmy rok z rządu
Awatar użytkownika
kinia

Re: IFA 2013: LG stawia na telewizory nowej generacji

kinia Pon Paź 07, 2013 4:26 pm

czy ja wiem czy to taka różnica i w ogóle. Ja mam 60 clowy z Media expert za ok 3000 zł i jestem w pełni zadowolony i wszystko widzę, przeżywam itd. Zakrzywiony ekran to chyba tylko dodatkowy bajer.
Awatar użytkownika
rafał

rafał Wto Paź 08, 2013 4:54 pm

kinia napisał(a):czy ja wiem czy to taka różnica i w ogóle. Ja mam 60 clowy z Media expert za ok 3000 zł i jestem w pełni zadowolony i wszystko widzę, przeżywam itd. Zakrzywiony ekran to chyba tylko dodatkowy bajer.

60 calowy? Łoł :P Luksus. Ja w Media Expercie kupiłem sobie taki mały 30 calowy i mi wystarcza... wiadomo ta nowa technologia zaraz będzie starą, bo zaraz wejdzie jakaś jeszcze lepsza. Dlatego trzeba się nie przejmować :)
Awatar użytkownika
heronim

heronim Sob Paź 19, 2013 3:08 pm

jesli chodzi o LG to stawiam na duże telewizory. mam 60 cali z Media expert i to jet fajna sprawa :D
Awatar użytkownika
miras

miras Sob Paź 19, 2013 10:27 pm

heronim napisał(a):jesli chodzi o LG to stawiam na duże telewizory. mam 60 cali z Media expert i to jet fajna sprawa :D

Jaki masz? Bo ja planuje wybrać się na zakupy jutro do Media Expertu i nie wiem na co najlepiej zwrócić uwagę. Firmy?
Awatar użytkownika
artartes

artartes Pon Maj 19, 2014 7:09 pm

ja ostatnio kupiłem sobie w niemczech taki 152 calowy lg i jak pierwszy raz włączyłem to mnie do fotela aZ PRZYCISNĘŁO
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość