WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nie kupuję

IKEA, Lidl, Beck’s, KFC szybko wykorzystały drugie dziecko Roberta Lewandowskiego do swojej promocji

Nie kupuję Pią Lis 08, 2019 1:58 pm

Kobita jest dopiero w 3 miesiącu ciąży a świat zareagował , jakby nad Watykanem uniósł się biały dym......... Korpo-specjalisci od prania mózgu odpalili race i zaczęła się machina wciskania wszystkiego co się da, nie wyłączając powietrza w malych buteleczkach, którym aktualnie Ania oddycha siedząc na tarasie . Oni naprawdę mają nas za idiotów?
Awatar użytkownika
Kawka

Re: IKEA, Lidl, Beck’s, KFC szybko wykorzystały drugie dziecko Roberta Lewandowskiego do swojej promocji

Kawka Pią Lis 08, 2019 9:42 pm

"Nie kupuję " napisał(a): Kobita jest dopiero w 3 miesiącu ciąży a świat zareagował , jakby nad Watykanem uniósł się biały dym......... Korpo-specjalisci od prania mózgu odpalili race i zaczęła się machina wciskania wszystkiego co się da, nie wyłączając powietrza w malych buteleczkach, którym aktualnie Ania oddycha siedząc na tarasie . Oni naprawdę mają nas za idiotów?
Ciemny lud to kupi / kupuje ....uwierz mi .
Awatar użytkownika
Grytek

Re: IKEA, Lidl, Beck’s, KFC szybko wykorzystały drugie dziecko Roberta Lewandowskiego do swojej promocji

Grytek Pią Lis 08, 2019 10:39 pm

Rtmy sremy, znudzą się jak flaszmoby i poranki.
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Pon Lis 11, 2019 1:29 pm

KFC przesadziło
Awatar użytkownika
Aż Ż ściska moją D.

Aż Ż ściska moją D. Wto Lis 12, 2019 2:27 pm

smutno mi - jak dla mnie brak przemyślanych i wartościowych reklam. Tyko kicz i rzucanie się na populistyczne gwiazdki.
To wygląda tak jakby marketerzy mieli w nosie to co reklamują, najważniejsze aby kasa się zgadzała.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości