WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
imperialista

“Imperium Kobiet” - nowy luksusowy tytuł dla pań

imperialista Śro Wrz 29, 2010 8:13 am

Szkoda tylko, że na Podkarpaciu jako tako słaby dostęp do tego pisma.........
Awatar użytkownika
Ewa

Re: “Imperium Kobiet” - nowy luksusowy tytuł dla pań

Ewa Śro Wrz 29, 2010 8:19 am

Brzmi ciekawie. Wydaje się, że będzie z tego ambitne pismo. Trzymam kciuki. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Śro Wrz 29, 2010 8:28 am

Portal mają fajny. Bo inny niż te wszystkie babskie. Ciekawe jak z magazynem. Na pewno zajrzę do emipku by kupić i ocenić.
Awatar użytkownika
Kama

Kama Śro Wrz 29, 2010 9:35 am

Nie ma jak zawiść Sanoczaninie ........
Awatar użytkownika
E.

E. Śro Wrz 29, 2010 9:37 am

Jak krótki, skoro Planeta Kobiet istnieje już kilka lat z tego co czytam ( jako pismo a teraz jako serwis www) ????? No, ale tak to jest jak wychodzi coś nowego to i wścibscy, zazdrośni ludzie się znajdą. Przerabiałam to na własnej skórze, gdy otwierałam własny salon. Życie!
Awatar użytkownika
Robi

Robi Śro Wrz 29, 2010 9:47 am

Cieszę się że takie pismo wyszło na światło dzienne. Dzięki głównej pomysłodawczyni za kupę dobrej roboty i wyjście na przeciw szerokiej rzeszy czytelniczek i pewnie czytelników. Bardzo profesjonalne pismo i super wydanie i na pewno zostanie pozytywnie przyjęte przez płeć piękną... Ilonko gratulacje i pamięć i wdzięczność.
Awatar użytkownika
Robi

Robi Śro Wrz 29, 2010 9:47 am

Cieszę się że takie pismo wyszło na światło dzienne. Dzięki głównej pomysłodawczyni za kupę dobrej roboty i wyjście na przeciw szerokiej rzeszy czytelniczek i pewnie czytelników. Bardzo profesjonalne pismo i super wydanie i na pewno zostanie pozytywnie przyjęte przez płeć piękną... Ilonko gratulacje i pamięć i wdzięczność.
Awatar użytkownika
nepka

nepka Śro Wrz 29, 2010 9:56 am

a ja myślę, że pierwszy numer będzie ciekawy sądząc po tytułach, mało jest na rynku ambitny magazynów dla kobiet, a jestem przekonana, że będzie to pełnowartościowe pismo
Awatar użytkownika
Sanoczanin2

Sanoczanin2 Śro Wrz 29, 2010 10:46 am

Można Cię oskarżyć o pomówienie
Awatar użytkownika
Sanoczanin2

Sanoczanin2 Śro Wrz 29, 2010 10:49 am

Sanoczaninie - za to oskarżenie o pralnie pieniędzy można cię oskarżyć o pomówienie!
Awatar użytkownika
spokojna

spokojna Śro Wrz 29, 2010 10:49 am

bardzo fajnie, zapowiada sie ciekawe pisemko. Empik mam obok, wiec postaram sie zakupic pierwszy numer.
A co do zawisci...do: sanoczanin.... Sanok to chyba male miasteczko co? Siedzisz w domu przed komputerkiem, w poludnie mama wola na obiad....pracy pewnie nie masz...sam nic nie wymyslisz i tylko zazdroscisz.... Ktos cos probuje robic, a Ty krytykujesz bo nic nie masz...i ciagniesz kase z zasilku... lol
Awatar użytkownika
Kama

Kama Śro Wrz 29, 2010 1:47 pm

Jesteście żenujący. Zazdrość i tyle. Nasz kraj jest taki, że jeżeli ktoś osiaga sukces to trzeba go ściagnąc za nogi i ściągnąc do kotła.
Awatar użytkownika
Ewelina

Ewelina Śro Wrz 29, 2010 1:48 pm

Widać, że pisze te komentarze jedna i ta sama osoba w odstepie jednej minuty. Lepiej niech uważa bo jak Pani Ilona albo szefowie id.media zobaczą, mogą poprosić o ID komputera i oskarżyć o pomówienia !
Awatar użytkownika
Gabi

Gabi Śro Wrz 29, 2010 1:55 pm

szkoda, że ludzie są tak chamscy i złośliwi
Awatar użytkownika
Maria Bartold Słomińska

Maria Bartold Słomińska Śro Wrz 29, 2010 1:58 pm

Jestem współtwórczynią pisma Imperium Kobiet. I jestem zaszokowana tym, jak ludzie się zachowują na tym niby wartościowym serwisie. Zapewniam, że Pani Ilona Adamska nie pozostawi tej sprawy bez wyjaśnień. Nie pozwolimy , by ktoś oczerniał nasze pismo.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości