[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Influencerka sprzedała wirtualną miłość za milion zł. Co to NFT i do czego można je wykorzystać?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Influencerka sprzedała wirtualną miłość za milion zł. Co to NFT i do czego można je wykorzystać?

Marcin Pon Lip 19, 2021 8:28 am

Nie wiem co mam o tym myśleć. A ta pitupitusenserka to z czego znana? Piękna młoda bogata wykształcona plastikowa?
Awatar użytkownika
Terier

Re: Influencerka sprzedała wirtualną miłość za milion zł. Co to NFT i do czego można je wykorzystać?

Terier Pon Lip 19, 2021 8:50 am

Ludzi, to do końca po... jak można za wirtualną miłość płacić choć by złotówkę?
Awatar użytkownika
hmmm...

Re: Influencerka sprzedała wirtualną miłość za milion zł. Co to NFT i do czego można je wykorzystać?

hmmm... Pon Lip 19, 2021 9:39 am

taki świetny artykuł, że ja dalej nic nie rozumiem
Awatar użytkownika
Muuuu!

Muuuu! Pon Lip 19, 2021 10:31 am

Prawidziwie wolna kobieta a jaka postępowa! Od przedszkola powinni tego uczyć!
Napiszę w tej sprawie petycję do Szambelana Czajkowskiego o stosowną kartę.
Awatar użytkownika
P

P Pon Lip 19, 2021 11:01 am

Dojenie frajerów ? Można sprzedawać skórki w grach to można strzyc idiotów poza grami. Niepowtarzalny ? A potem 500 kopii ;) Nawet gdyby to jaką ma to wartość ? Taką jaką...ktoś zapłaci. Ale za 50, 100 czy 500 lat nadal obrazy będą miały dużą wartość. Złoto również. A takie rzeczy ? Da się zarobić na np. super zachowanej wersji Commodore, jednym z pierwszych komputerów Apple czy innych rzeczach.
Kim jest plastikowa laska nie wiem, może sama sobie kupiła lub agencja ją promująca to NFT ? Obrazy sprzedaje się często na aukcjach, nierzadko wiadomo kto zapłacił. Zapytajmy 1000 osób na ulicy w wieku 18-70 lat czy ewentualnie zgodziliby się na zamianę np. 1 mln złotych na obraz Malczewskiego czy Wyspiańskiego lub...NFT ww pani. 1001 osób weźmie obraz ;) I skąd to WTF ? To taki nowy styl ... ?
Awatar użytkownika
...

... Pon Lip 19, 2021 12:33 pm

Kolejny wynalazek do dojenia naiwnych
Awatar użytkownika
Ela

Ela Pon Lip 19, 2021 1:00 pm

Ta laska ma fałszywe lajki kupione na allegro, nikt nie kupił jej NFT bo na blockchainie wszystko widać i każdy może sprawdzić a ona kłamie że nie wie kto ale ktoś kupił.
Awatar użytkownika
Max

Max Pon Lip 19, 2021 3:29 pm

Oczywista lipa dla wywołania sensacji. Kupił - sprzedał - kasy nie dał
Awatar użytkownika
piotrek

piotrek Pon Lip 19, 2021 5:22 pm

Przeczytałem 3x i nadal nie kumam
Awatar użytkownika
Question

Question Pon Lip 19, 2021 7:05 pm

Czy jest lepszy dowód na upadek cywilizacji?
Awatar użytkownika
wid

wid Pon Lip 19, 2021 11:47 pm

Co za bzdety, trzech panów zrobiło z drętwą panienką reklamę swojej firmy i wciskają, że coś sprzedała za milion, na dodatek zapłata nastąpiła w krypto na platformie jednego z panów. Większego kitu nie widziałem
Awatar użytkownika
nick

nick Wto Lip 20, 2021 2:45 pm

"hmmm..." napisał(a): taki świetny artykuł, że ja dalej nic nie rozumiem
https://spidersweb.pl/plus/2021/07/nft-co-to-jest
Awatar użytkownika
Mati

Mati Wto Lip 20, 2021 4:02 pm

Do czerwoności rozpaliło raczej to, że publikowane są teksty które powinny być oznaczone jako . a udają redakcyjne :)
Awatar użytkownika
George

George Wto Lip 20, 2021 9:01 pm

No pisac to wy jie umiecie. Bełkot mad bełkoty.
Awatar użytkownika
AndroidSsie

AndroidSsie Śro Lip 21, 2021 11:40 am

"Marcin" napisał(a): Nie wiem co mam o tym myśleć. A ta pitupitusenserka to z czego znana? Piękna młoda bogata wykształcona plastikowa?

Jak obejrzysz jej socialmedia to raczej: średioładna, irytująca uroda, głupia. wykształcenia nie znam, plastikowa nie jest. Generalnie nic ciekawego
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości