WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marta

InPost ma już 9 tys. Paczkomatów w prawie 3 tys. miejscowości

Marta Czw Paź 29, 2020 2:33 pm

Inpost jest absolutnie niedościgniony w tym co robi! Brawo i byleby tak dalej :)
Awatar użytkownika
Ulka

Re: InPost ma już 9 tys. Paczkomatów w prawie 3 tys. miejscowości

Ulka Nie Lis 01, 2020 3:59 pm

Sa swietni, ta firma rozwija sie w niewiarygodnym tempie. Coraz wiecej Polakow przerzuca sie z poczty na paczkomaty. Nie maja konkurencji.
Awatar użytkownika
Karina

Karina Nie Lis 01, 2020 5:08 pm

Inpost to solidna firma, nie wyobrażam sobie życia bez paczkomatów. Nie ma szybszego sposobu na nadanie paczki jak szybkie nadania. Czekam na 10 tys. !
Awatar użytkownika
Adam

Adam Nie Lis 01, 2020 7:16 pm

Good news. Inpost wymiata od dawna. Poczta Polska może im buty czyścić ;)
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Lis 03, 2020 9:31 pm

Inpost to jedna z tych firm, która od lat mi imponuje. Profesjonalni, innowacyjni, świetne usługi, które bardzo ułatwiają życie klientom. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Brawo
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Lis 04, 2020 10:54 pm

Moja firma nr 1. Działają na światowym poziomie, innowacyjnie i z pomysłem. Świetny stosunek jakości do ceny.
Awatar użytkownika
Marta

Marta Czw Lis 12, 2020 4:19 pm

"Ulka" napisał(a): Sa swietni, ta firma rozwija sie w niewiarygodnym tempie. Coraz wiecej Polakow przerzuca sie z poczty na paczkomaty. Nie maja konkurencji.

Zdecydowanie! Mam wrażenie, że Paczkomaty są już wszędzie i bardzo mnie to cieszy ;)
Awatar użytkownika
Patka

Patka Pią Lis 13, 2020 1:21 am

Inpost to serio najlepsza firma kurierska. Życie przed paczkomatami nie było takie samo. Teraz nie wyobrażam sobie nadania paczki inaczej przez Inpost i szybkie nadania.
Awatar użytkownika
Wiktor

Wiktor Nie Lis 15, 2020 9:19 pm

Fajno, Inpost dobra firma z zasadami. Sam prowadzę firmę i na prawdę wg mnie nie ma lepszej firmy kurierskiej. Mam nadzieję, że się rozrosną jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
Magdenka

Magdenka Nie Lis 15, 2020 9:27 pm

Zacznę od tego, że Inpost odwala kawał dobrej roboty. Jest to moja ulubiona firma kurierkska. Nie używam usług poczty Polskiej już od dłuższego czasu. Bardzo mnie cieszy, że mają coraz więcej paczkomatów. Więcej osób może się cieszyć multiskrytką i szybkimi nadaniami :D
Awatar użytkownika
Karol

Karol Nie Lis 15, 2020 11:53 pm

No i ja również muszę się zgodzić poprzednimi komentarzami. Szanuję Inpost za innowacyjność, ekologię (samochody na prąd) i oferty. Sam wysyłam paczki korzystając z szybkich nadań. Jestem zadowolony.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości