[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - InPost zapowiada kilkanaście nowych hubów logistycznych, Paczkomaty pojawią się na osiedlach Echo Investment

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Daria

Re: InPost zapowiada kilkanaście nowych hubów logistycznych, Paczkomaty pojawią się na osiedlach Echo Investment

Daria Pią Kwi 30, 2021 8:32 am

Myślę że to przyniesie świetny efekt ;)
Awatar użytkownika
Doli

Re: InPost zapowiada kilkanaście nowych hubów logistycznych, Paczkomaty pojawią się na osiedlach Echo Investment

Doli Czw Maj 06, 2021 8:29 am

fajnie dla mieszkańców, na pewno będą zadowoleni
Awatar użytkownika
Kia

Kia Czw Maj 06, 2021 8:33 am

Pomysł całkiem niezły
Awatar użytkownika
in

in Pią Maj 07, 2021 4:00 pm

nie wiem jak dla innych ale dla mnie bomba
Awatar użytkownika
Liza

Liza Pon Maj 10, 2021 8:22 am

no i elegancko
Awatar użytkownika
Ams

Ams Pon Maj 10, 2021 8:29 am

Kolejne nowości w firmie inpost, jestem pod wrażeniem
Awatar użytkownika
Komik

Komik Wto Maj 11, 2021 8:10 am

i zapewne jeszcze na tych hubach wcale się nie skończy ;)
Awatar użytkownika
Ado

Ado Wto Maj 11, 2021 9:54 am

No i dobrze, niech się rozwijają
Awatar użytkownika
Bajka

Bajka Śro Maj 12, 2021 8:14 am

grunt to mieć pomysł na siebie i na firmę, a tutaj pomysł jest
Awatar użytkownika
Domi

Domi Śro Maj 12, 2021 9:26 am

Przydałoby się u mnie też
Awatar użytkownika
Robek

Robek Czw Maj 13, 2021 8:24 am

podoba mi się taki pomysł ;) może kiedyś tam zamieszkam
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Sob Cze 12, 2021 10:00 am

"Franka" napisał(a): Fajnie, kolejne miejsca pracy się szykują, a z tego co słyszałam warunki proponują naprawdę niezłe. Mój kolega ostatnio mówił że dostał propozycje i będzie do nich przechodził )
Oby czasami nie okazalo sie,ze na magazynach zatrudniaja tania sile robocza za wschodniej granicy . .
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości