WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
remek

InPost zastrzegł znaki Fresh i Deli, będzie rozwijał dostawy zakupów i posiłków

remek Śro Cze 23, 2021 9:06 am

Po co rozdmuchiwać sprawę już, skoro sam InPost jeszcze nic nie komentuje. Jak przyjdzie czas, to to na pewno odpowiednio ogłoszą. Chociaż mnie wizja nowej, prawdopodobnie najsprawniej działającej firmy na płaszczyźnie dowozowej całkiem cieszy. Przynajmniej firma polska, bo czasami załatwić coś w tych międzynarodowych korpo, które nawet siedzib w polsce nie mają i dopominanie się o cokolwiek nie zawsze jest taki proste i przyjemne...
Awatar użytkownika
Sylwia

Re: InPost zastrzegł znaki Fresh i Deli, będzie rozwijał dostawy zakupów i posiłków

Sylwia Śro Cze 23, 2021 2:23 pm

Według mnie dobry pomysł na rozwój. Czy to faktycznie będzie rozszerzone? to się w sumie jeszcze okaże, ale jestem w takim razie bardzo ciekawa jak im to pójdzie i na jaką skale.
Awatar użytkownika
Moria

Re: InPost zastrzegł znaki Fresh i Deli, będzie rozwijał dostawy zakupów i posiłków

Moria Czw Cze 24, 2021 8:26 am

Czekam w takim razie na ich wejście na ten rynek :)
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Cze 28, 2021 9:06 am

Jak już rozwiną to chętnie dam im szansę i coś zamówie, jeśli to będzie tak samo szybko jak paczki do paczkomatów to mają we mnie stałego klienta
Awatar użytkownika
Mela

Mela Pon Cze 28, 2021 9:07 am

świetna wiadomość!!! czekam w takim razie z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń
Awatar użytkownika
Kaśka

Kaśka Pon Cze 28, 2021 10:38 am

No i super :)
Awatar użytkownika
Kaśka

Kaśka Pon Cze 28, 2021 10:38 am

Ja im życzę powodzenia na nowym rynku :)
Awatar użytkownika
Maja

Maja Wto Cze 29, 2021 8:18 am

Ciekawe, czekam na rozwój wydarzeń
Awatar użytkownika
majka

majka Wto Cze 29, 2021 8:21 am

Inpost nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać
Awatar użytkownika
Nika

Nika Wto Cze 29, 2021 12:21 pm

oo proszę nie miałam pojęcia że chcą wdrożyć takie działania
Awatar użytkownika
Robert

Robert Wto Cze 29, 2021 12:23 pm

Ja myślę że mają dużą szansę na rozwiniecie się w tym sektorze, bo ludzie im ufają
Awatar użytkownika
Edek

Edek Wto Cze 29, 2021 12:24 pm

Super sprawa, mi inpost kojarzy się tylko z szybkimi dostawami więc oby tutaj było tak samo
Awatar użytkownika
Tres

Tres Wto Cze 29, 2021 12:25 pm

Na razie cisza w eterze, ale jak już wyrzucą bombę pod postacią wprowadzenia tego, to będzie duże łał
Awatar użytkownika
Miss

Miss Wto Cze 29, 2021 12:26 pm

Ale to rozumiem jeszcze nic pewnego? z tego co piszecie to nikt tego jeszcze nie potwierdził
Awatar użytkownika
Chmura

Chmura Śro Cze 30, 2021 9:15 am

Mam nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości