[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Instagram stał się nudny dla użytkowników, spędzają na nim coraz mniej czasu. Początek końca platformy? „Do śmierci jeszcze mu daleko"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
.

Instagram stał się nudny dla użytkowników, spędzają na nim coraz mniej czasu. Początek końca platformy? „Do śmierci jeszcze mu daleko"

. Sob Lip 24, 2021 8:27 am

Narzędzie do udawania że cudze rzeczy są nasze i że ogólnie jest wyśmienicie.
Awatar użytkownika
Dariusz Simpson

Re: Instagram stał się nudny dla użytkowników, spędzają na nim coraz mniej czasu. Początek końca platformy? „Do śmierci jeszcze mu daleko"

Dariusz Simpson Sob Lip 24, 2021 1:26 pm

No cóż. Zaczęli kombinacje z algorytmami. Każdy z nich ma jedną wadę.
Pokazuje praktycznie to samo. To niby dlatego, ze czlowiek lubi oglądać rzeczy, które zna.
Niestety, tak to nie działa. Ludzie nie mają tak płytkiego gustu jak podrzuca insta.
kiedyś człowiek wchodził na apkę, oglądał fajne foty znajomych i ludzi z neta. Coś odkrywał.
A teraz ciągle to samo mi proponuje. Non stop. Koszmar
Awatar użytkownika
vex

Re: Instagram stał się nudny dla użytkowników, spędzają na nim coraz mniej czasu. Początek końca platformy? „Do śmierci jeszcze mu daleko"

vex Sob Lip 24, 2021 4:08 pm

Insta zrobił się strasznie sztuczny, 1/3 kont to boty. Nie dziwne, ze ludzie masowo odchodzą stamtąd
Awatar użytkownika
Seba

Seba Nie Lip 25, 2021 9:45 am

Media społecznościowe czyli wielkie słupy reklamowy
Awatar użytkownika
specjalista

specjalista Nie Lip 25, 2021 12:55 pm

a czego się spodziewali, każda apka w necie jest robiona zeby zarobić, ecommerce dorwało się do insta i się zrobił jeden wielki otagowany, ohaszowany bazar z przerobionymi milionem filtrów zdjęciami, dorwą się do tiktoka będzie to samo, cykl życia
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Nie Lip 25, 2021 1:19 pm

Bliżej do śmierci to jest raczej Facebookowi. Mam tam 125 znajomych, gdy przeglądam tablicę to rzadko kiedy trafię na jakiś post znajomego. Widzę to też po sobie. Nie rajcuje już mnie tak siedzenie na fb jak jeszcze 5 lat temu.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Nie Lip 25, 2021 5:27 pm

Faktycznie te socjalmedia powoli stają się zwykłym obciachem. Taka Nasza Klasa która wystrzeliła już jest śp. Facebook idzie ta samą drogą. Ćwierkanie stało się dziennikarską paplaniną. Insta, TikTok to jest kalka i tak jak tu wcześnie ktoś zwraca uwagę że to nic innego jak słupy reklamowe.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Nie Lip 25, 2021 8:56 pm

Brak autentyczności, wszechobecny marketing, reklamy. Ja mam tezę taką że za pewien nieokreślony czas te wszystkie serwisy się wypalą i telefony powrócą do swojej pierwotnej formy - kontaktu z najbliższymi.
Awatar użytkownika
dax

dax Nie Lip 25, 2021 10:17 pm

To ktoś jeszcze instavuzywa ? Pewnie jakieś dziadki
Awatar użytkownika
G35

G35 Pon Lip 26, 2021 5:00 am

LUDZIE JA INSTA NIE MAM I NIE ZAMIERZZAM NAWET GO ZAKŁADAĆ FECBOOK JAK PADANIE TO NAWET LEPIJ PRZYPOMNICIE SOBIE SMSMY ZE SA TAKIE NARZEDZIA I ŻE NIE KONIECZNIE TRZEBA MIEĆ JAKIES PLATFORMY DO VIDEOPOLOACZEN BO TERAZ WSZYSTKIE TELEFONY MAJA TO WBUDOWANE Z SMSAMI JA I MOJA RODZINA Z TEGO KORZYSTAMY A NA MESENGERA TEŻ JUŻ ŻADKO ZAKLĄDAM NAWET JUŻ ZNAJOMYM PODAJE NR TELEFONU ZEBY RACZEJ DO MNIE DŻWONILI ALBO SMS Y PISALI BO WDTEDY SZYBCIEJ IM ODPISZE
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Pon Lip 26, 2021 8:12 am

Moi znajomi ograniczają się tylko do dodawania Stories, a jedyną aktywnością na Instagramie są boty podsyłające se*s oferty :)
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Lip 26, 2021 9:21 am

Uwielbiam Instagram, bo jest dla mnie źródłem inspiracji i newsów, ale zgadzam się z tym że potrzebne są zmiany. Mnie osobiście najbardziej męczą reklamy, spam i boty. Zrobił się tam taki śmietnik jak na Facebooku. Brakuje mi też większego wpływu na algorytmy, a także zmian u podstaw działania całej aplikacji. Wiecznie tylko dodają jakieś bzdury, a mogliby dodać chociażby podgląd zdjęcia przed publikacją albo możliwość ustawiania roboczej siatki. Podstawy, a wciąż potrzebne są do tego inne aplikacje.
Awatar użytkownika
pase

pase Pon Lip 26, 2021 12:15 pm

Za bardzo idą w stronę... reklamy, spamy i boty! I to ich zniszczy!
Awatar użytkownika
adi

adi Wto Lip 27, 2021 4:06 pm

Instagram to rak.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości