[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - “Instynkt” z Danutą Stenką przegrywa z konkurencją

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ron

“Instynkt” z Danutą Stenką przegrywa z konkurencją

ron Pon Mar 21, 2011 9:13 am

Trochę dziwne, bo serial naprawdę dobry. Myślę że czas będzie działał na ich korzyść.
Awatar użytkownika
arcik

Re: “Instynkt” z Danutą Stenką przegrywa z konkurencją

arcik Pon Mar 21, 2011 9:45 am

Hmm jestem za równouprawnieniem ale wydaje mi sie ze beznadziejnie ktoś wpadł na pomysł żeby w tej roli obsadzic kobiete ... Jakby w tej roli zagrał Radziwiłowicz albo Grabowski .. hmm ogladalność minimum 2 krotnie wyższa ..
Awatar użytkownika
klaudia

klaudia Pon Mar 21, 2011 9:48 am

Zgadzam sie z arcikiem , po prostu Stenka pasuje do ról delikatnych kobiecych a nie Pani detektyw....
Awatar użytkownika
nick

nick Pon Mar 21, 2011 9:50 am

a mi się serial podoba i stenka też
Awatar użytkownika
olorokendrolo

olorokendrolo Pon Mar 21, 2011 10:09 am

A ja z równouprawnieniem nie jestem do końca zakolegowany to jednak uważam, że to świetny pomysł by w tej roli obsadzić identyfikowaną tylko z delikatnością panią Stenkę. To właśnie buduje ową postać skutecznie skrywając tajemnicę o niej samej. To fajny serial a i Szymon Bobrowski dobrze tam się układa. Dobra robota. Nie czuć tu fałszem.
Kilka wpadek typu rury kinoflo w stole, ale resztę da się wybaczyć.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Mar 21, 2011 12:27 pm

fajny serial oglądam na TVP HD
Awatar użytkownika
Olek

Olek Pon Mar 21, 2011 2:44 pm

TVP 2 niogdy nie wygra z Polsatem. Polsat zrobił naprawdę kawął dobrej roboty, a ludzie lubią takie rzeczy.
Awatar użytkownika
niki

niki Pon Mar 21, 2011 11:20 pm

a wystarczy pokazać serial przed powtórkami Housa i oglądalność wzrośnie
Awatar użytkownika
Kotrokon

Kotrokon Wto Maj 10, 2011 12:36 am

Do arcik : Grabowski nie podołał by tej roli. Widać, że nie znasz się na polskiej telewizji. Pani Danuta Stenka jest genialna. Ma prawdziwy instynkt, którego nie mają taki Radziwiłowicz bądź Grabowski. Oni nie są wstanie zagrać tak dobrze jak ona.
Awatar użytkownika
luv

luv Czw Cze 23, 2011 4:22 pm

nikt nie chce oglądać obleśnej Stenki - ot co !
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Gru 02, 2011 12:25 am

Danuta Staenka jest cudown a aktorką. Chyba najlepszą . A w tym serialu jest seksowna ,tajemnicza i ...bardzo pociągająca jako kobiata. Nie podoba się pewnie tym małolatom, które nie umieją docenić kunsztu aktorskiego Pani Danuty. Oby kino polskie miało więcej takich aktorek. Tylko na miłość Boską dlaczego serial nadajecie aż tak późno?!!!!! :(
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości