WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość

Interia z 20 mln użytkowników. WP.pl przyciąga na dłużej niż Facebook, Onet i Google (wyniki Gemius/PBI z marca)

gość Wto Kwi 10, 2018 11:55 am

Trzeba by odliczyć czas dla tych właśnie aplikacji radiowych i dla stron pocztowych, które ludzie mogą mieć otwarte w tle cały czas, gdy siedzą na kompie. Bo to zakłamuje rzeczywistość moim zdaniem.
Awatar użytkownika
internauta D

Re: Interia z 20 mln użytkowników. WP.pl przyciąga na dłużej niż Facebook, Onet i Google (wyniki Gemius/PBI z marca)

internauta D Wto Kwi 10, 2018 11:58 am

Ja mam adblocki i blockery skryptów etc. więc mam nadzieję, że mnie nie zlicza, ale gdyby zliczał, to pomiar czasu jest tylko dla aktywnej karty? Bo ja wchodzę np. tutaj na stronę główną, otwieram co mnie interesuje w tle i potem przeglądam kartę po karcie. Więc ta ostatnia może być otwarta np. 10 min, a zerknę na nią potem 5 s i już.
Awatar użytkownika
Klakier

Re: Interia z 20 mln użytkowników. WP.pl przyciąga na dłużej niż Facebook, Onet i Google (wyniki Gemius/PBI z marca)

Klakier Wto Kwi 10, 2018 12:37 pm

A jaki wynik Naszej Klasy? Onet.pl nie publikuje informacji
Awatar użytkownika
kiedysotymbylo

kiedysotymbylo Wto Kwi 10, 2018 2:19 pm

"gość" napisał(a): Trzeba by odliczyć czas dla tych właśnie aplikacji radiowych i dla stron pocztowych, które ludzie mogą mieć otwarte w tle cały czas, gdy siedzą na kompie. Bo to zakłamuje rzeczywistość moim zdaniem.

jest liczony czas aktywny a nie otwarte zakładki więc spokojnie;)
Awatar użytkownika
pavv

pavv Wto Kwi 10, 2018 2:49 pm

Jak badacze wygląda sprzedaż szyn kolejowych w porównaniu do sprzedaży marchwi? Porównujecie różne tematycznie strony to porównajcie w/w sprzedaż.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Wto Kwi 10, 2018 8:20 pm

O tym, ile warte są te miliony użytkowników, pokazały kampanie Telewizji WP, które były emitowane dosłownie wszędzie na portalu WP przez bardzo długi czas. Ile osób się skonwertowało? 1 na 10 000? 1 na 5 000? Przy takiej konwersji albo natychmiast zmienia się kampanie, albo też sprawdza się, czy bazowy licznik działa poprawnie.

Moim zdaniem liczby Gemiusa są kompletnie oderwane od rzeczywistości
Awatar użytkownika
Michal

Michal Wto Kwi 10, 2018 8:34 pm

Fun fact: Google optymalizuje pod jak najkrótszy czas na swojej stronie, więc w jednym zestawieniu z portalami i tym wskaźnikiem wygląda zabawnie :)
Awatar użytkownika
Pogodynka

Pogodynka Śro Kwi 11, 2018 12:08 am

Wczorajsi liderzy dostali zadyszki.
Awatar użytkownika
dawid

dawid Śro Kwi 11, 2018 12:56 pm

Wirtualne Parówki zaraz spadną z 2 na 3 miejsce, i będą trzecim portalem za onetem i interią...
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości