WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Olo

Interia z nowymi dziennikarzami i wydawcami. Jawor i Szpyrka z „Gazety Wyborczej”, Świder z „Dziennika Polskiego”

Olo Wto Gru 08, 2015 9:10 am

Pięknie:)
Awatar użytkownika
witek

Re: Interia z nowymi dziennikarzami i wydawcami. Jawor i Szpyrka z „Gazety Wyborczej”, Świder z „Dziennika Polskiego”

witek Wto Gru 08, 2015 10:48 am

Czuć ostatnio na interii Michnika, więc przestałem tam wchodzić.
Kiedyś to był w miarę wyważony portal.

Najlepszym dla mnie teraz źródłem informacji jest pap.pl - suche fakty, bez komentarzy. Fajne.
Znacie jakieś inne, niehisteryczne w obie strony miejsca, gdzie można poczytać o aktualnościach?
Awatar użytkownika
dze

Re: Interia z nowymi dziennikarzami i wydawcami. Jawor i Szpyrka z „Gazety Wyborczej”, Świder z „Dziennika Polskiego”

dze Wto Gru 08, 2015 12:53 pm

"witek" napisał(a): Czuć ostatnio na interii Michnika, więc przestałem tam wchodzić.

Najlepszym dla mnie teraz źródłem informacji jest pap.pl - suche fakty, bez komentarzy. Fajne.
Znacie jakieś inne, niehisteryczne w obie strony miejsca, gdzie można poczytać o aktualnościach?

A wiesz pan, że 70% niusów na tych wszystkich stronach to są depesze z PAP-u? Pewno nie.
Awatar użytkownika
rer

rer Wto Gru 08, 2015 1:43 pm

Uciekają z Wyborczej tonacego Titanika
Awatar użytkownika
witek

witek Wto Gru 08, 2015 2:25 pm

"dze" napisał(a):
"witek" napisał(a): Czuć ostatnio na interii Michnika, więc przestałem tam wchodzić.

A wiesz pan, że 70% niusów na tych wszystkich stronach to są depesze z PAP-u? Pewno nie.

To oczywiście są depesze PAPu, ale prpzefiltrowane i przetworzone
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości