WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
M

Internauci narzekają na szklanki Kanału Sportowego w Biedronce

M Wto Kwi 26, 2022 7:52 am

Oj wstyd panowie wstyd. Dzięki za ostrzeżenie. Sam już chciałem się zaopatrzyć w te szklaneczki.
Awatar użytkownika
marcello

Re: Internauci narzekają na szklanki Kanału Sportowego w Biedronce

marcello Wto Kwi 26, 2022 8:10 am

tak to jest jak chce się za dużo i za szybko nachapać ...
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Wto Kwi 26, 2022 8:21 am

Gdyby to Matt Groening zobaczył...
Awatar użytkownika
gość-gość

gość-gość Wto Kwi 26, 2022 8:24 am

W poprzednim artykule w komentarzu o tym pisałem.
"Czym te szklanki różnią się od zwykłych szklanek. Oprócz pojemności."
Dla mnie to wyglądało jak nolmalne zwykłe szklanki tylko opakowaniu Kanału Sportowego.
Awatar użytkownika
Duncan

Duncan Wto Kwi 26, 2022 8:31 am

Jakość jest DOKŁADNIE TAKA, jak Kanału Sportowego.
Awatar użytkownika
zik

zik Wto Kwi 26, 2022 8:35 am

Ten swiat sie musi chyba skonczyc skoro dorosli ludzie rzucili sie na jakies szklanki z naklejka i logo jakis starszych panow, ktorzy po prostu robia tylko i wylacznie biznes.
Awatar użytkownika
małe mądrale

małe mądrale Wto Kwi 26, 2022 8:37 am

Uff, zauważyłem wczoraj na półce, o mały włos nie kupiłem bo była mega kolejka,,,

Warto zauważyć jak z kryzysem wizerunkowym radzi sobie Kanał Sportowy: nie komentuje i jest na wakacjach..A Stano smieje się z patoPromocji i aktorek naciagaczek ! Stano przeproś za siebie !!!
,
Awatar użytkownika
gość-gość

gość-gość Wto Kwi 26, 2022 8:43 am

W tym samym sklepie jest też inna "promocja". Jak sie kupi 12 dunatów z kartonem to będziemy mieć autografy jakiś tam internautów. Niby fajna pamiątka, ale ... I tak sobie myśle. Te autografy są na kartonie. Żeby mieć pamiątke to trzeba by wybrać karton nie pomięty, nie zapackany donutami, cukrem, tłuszczem. Gdzie tu jest jakiś sens?
Chyba jestem już stary i nie rozumiem internetu, i tych promocji.
Awatar użytkownika
randomPlaja

randomPlaja Wto Kwi 26, 2022 8:58 am

Red. Stanowski jest mądry do scamerów oferujących słuchawki, ale lekko naciaganko mu nie przeszkadza, gdy licencja za KaSp zasila jego konto. Brawo!
Awatar użytkownika
K

K Wto Kwi 26, 2022 10:02 am

Należy docenić ogromną inwestycję w prawa do wykorzystania kreski Groeninga. To kosztuje setki tysięcy dolarów, a przecież uczciwi przedsiębiorcy z KS by nie kradli. Sprawdzaliście to w redakcji? Bo ja będę miał okazję zapytać dopiero w przyszłym tygodniu.
Awatar użytkownika
MediaFun

MediaFun Wto Kwi 26, 2022 10:11 am

ahahahahahha, naklejka :) No super !! Idealne dla klientów biedronki....
Awatar użytkownika
Tobyk

Tobyk Wto Kwi 26, 2022 10:39 am

Kanale Sportowy jako widz i sympatyk stwierdzam, że te szklanki to jakaś popierdólka i skok na kasę. Żenujące. Ale 3300 sklepów x XXX sztuk w każdym sklepie, więc hajs będzie się zgadzał i to konkretnie. Parafrazujac tytuł Waszego programu "szklane zero". Za to jakby te szkła miały grafiki jak na kartonie to byłoby całkiem spoko i sam bym sobie kupił. Za naklejki podziękuję. Ostatnio w Biedrze super szklanki kupowałem po 1.99 Za sztukę.
Awatar użytkownika
fajnie

fajnie Wto Kwi 26, 2022 11:23 am

"K" napisał(a): Należy docenić ogromną inwestycję w prawa do wykorzystania kreski Groeninga. To kosztuje setki tysięcy dolarów, a przecież uczciwi przedsiębiorcy z KS by nie kradli. Sprawdzaliście to w redakcji? Bo ja będę miał okazję zapytać dopiero w przyszłym tygodniu.

To inna historia - nie można od tak narysować sobie dla promocji obrazka w stylu Simpsonów.

A co do szkła - obecnie szkło jest drogie i trudno dostępne, w hutach jest kolejka roczna do zamówień. Więc pewnie kupili to, co komuś zalegało i dodali naklejkę i karton, aby wyrobić się na sezon letni. Czyli tak w stylu Najmana - szybko skok na kasę, bo za tydzień nikt nie będzie pamiętać.
Awatar użytkownika
Media

Media Wto Kwi 26, 2022 12:31 pm

Kanał Sporotowy to taka ekipa Friza, ale dla starszych januszy - jedni sprzedają frajerom lody, drudzy tandetne szklaneczki.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Kwi 26, 2022 12:46 pm

Kto normalny kupuje taki szajs promowany przez tych pseudo komentatorów sportowych
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości