[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 1,6 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 1,6 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

walter Pon Sty 21, 2019 3:14 pm

brawo!!!
Awatar użytkownika
MARKETER

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 1,7 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

MARKETER Pon Sty 21, 2019 3:29 pm

bardzo mądra zbiórka.

dodałem i swoje 200 zł.
Awatar użytkownika
zachwycona

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 1,7 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

zachwycona Pon Sty 21, 2019 3:39 pm

brawo ,brawo , brawo. Świetny pomysł to jest. Moc jest z nami
Awatar użytkownika
Uradowany

Uradowany Pon Sty 21, 2019 4:42 pm

Brawo Pani Patrycjo! Brawo wszyscy darczyńcy! Brawo wszyscy popierający akcję! Brawo Wy!!!
Awatar użytkownika
rozgrzany zwolennik WOŚP

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 2 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

rozgrzany zwolennik WOŚP Pon Sty 21, 2019 8:40 pm

Brawo, brawo, jestem zachwycony wspaniałą akcją Jurasa. Rację miał profesor Dobraczyński, który porównał świętego Jurka do Jezusa Chrystusa. Oby tak dalej. Siema
Awatar użytkownika
dorastałem w inkubatorze WOŚP

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 3 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

dorastałem w inkubatorze WOŚP Wto Sty 22, 2019 2:27 am

Brawo! Moc jest z nami! Świetny pomysł! Brawo wszyscy! Już wpłaciłem 500 złotych!
Awatar użytkownika
Jakub

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 3 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

Jakub Wto Sty 22, 2019 2:32 am

Ta jedna zbiórka pokazuje, że ostatni wynik CBOS należał do kategorii "A ile ma być, panie prezesie?" ;) Podoba mi się natomiast, że propisowskie trolle ewoluują, dojrzewają i ostatnio często stosują strategię słodko-pierdząco-rozgrzanego poparcia, żeby ludziom zohydzić. To znaczy: podoba mi się z naukowego punktu widzenia. :)
Awatar użytkownika
ekspert

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 3,7 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

ekspert Wto Sty 22, 2019 8:17 am

Genialna akcja!!!

Idzie na rekord w zbiórkach Fb, nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.
Awatar użytkownika
iwona

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 4,4 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

iwona Wto Sty 22, 2019 10:47 am

Pati jesteś wielka!!!dobro zwycięży zawsze!!!!
Awatar użytkownika
wniebowzięta

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 4,7 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

wniebowzięta Wto Sty 22, 2019 11:44 am

Patrycjo, Jurku - jesteście samym dobrem:) i nadzieją na zmianę Polski na lepszą
Awatar użytkownika
Rozanielona

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 4,8 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

Rozanielona Wto Sty 22, 2019 12:04 pm

Jurek jesteś dla mnie Aniołem, będę na Ciebie zawsze głosować
Awatar użytkownika
marcin kubicki

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 5 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

marcin kubicki Wto Sty 22, 2019 1:44 pm

Czy to podchodzi pod jakiś rekord zbiórki jednej osoby ? Jakiś research ? Rekord Guinnessa ? Hmmm..
Awatar użytkownika
nobel_dla_WOŚP

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 5,5 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

nobel_dla_WOŚP Wto Sty 22, 2019 1:57 pm

"marcin kubicki" napisał(a): Czy to podchodzi pod jakiś rekord zbiórki jednej osoby ? Jakiś research ? Rekord Guinnessa ? Hmmm..

Po co Ci rekord Guinnessa, jak Owsiak jest zgłoszony do nagrody Nobla?
Awatar użytkownika
pavv

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 5,5 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

pavv Wto Sty 22, 2019 2:06 pm

Akcja dobra tylko dlaczego ograniczona do FB? Można by zebrać 2x tyle gdyby nie było w/w ograniczenia.
Awatar użytkownika
Rurku

Re: Internautka z Gdańska zebrała dla WOŚP ponad 5,7 mln złotych. "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta"

Rurku Wto Sty 22, 2019 2:32 pm

Ale by było, jakby teraz zniknęła gdzieś z tą kasą.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości