WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
kajtek

Internet mobilny w listopadzie: w T-Mobile najszybciej się pobiera, Orange liderem w uploadzie i ping

kajtek Śro Sty 02, 2019 11:18 am

jak dla mnie najlpszy internet mam w Virgin Mobile... no przynajmniej ja jestem zadowolony
Awatar użytkownika
Mikof

Re: Internet mobilny w listopadzie: w T-Mobile najszybciej się pobiera, Orange liderem w uploadzie i ping

Mikof Czw Sty 10, 2019 12:09 am

"kajtek" napisał(a): jak dla mnie najlpszy internet mam w Virgin Mobile... no przynajmniej ja jestem zadowolony

Ja z kolei zachwalam aero2 od kilku lat pracuję na ich pakietach lte
Awatar użytkownika
Rafał

Re: Internet mobilny w listopadzie: w T-Mobile najszybciej się pobiera, Orange liderem w uploadzie i ping

Rafał Pią Sty 11, 2019 8:10 pm

"Mikof" napisał(a):
"kajtek" napisał(a): jak dla mnie najlpszy internet mam w Virgin Mobile... no przynajmniej ja jestem zadowolony

Ja też A2 jest super
Awatar użytkownika
Cass

Cass Pon Sty 14, 2019 6:22 am

"Rafał" napisał(a):
"Mikof" napisał(a):

Ja też A2 jest super
Oni mają własną sieć czy tak?
Awatar użytkownika
Hans

Hans Sob Sty 26, 2019 12:38 am

"Cass" napisał(a):
Ja też A2 jest super
Oni mają własną sieć czy tak?

Własna sieć + zasięg Plusa chyba
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości