[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Internet najszybszy w Korei Płd., Polska na 27. miejscu z prędkością 9,8 Mb/s

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Internet najszybszy w Korei Płd., Polska na 27. miejscu z prędkością 9,8 Mb/s

pavv Sob Cze 27, 2015 11:25 am

Nie wiem po co komu prywatnie potrzebny szybszy Internet niż 20-30 Mb.
Awatar użytkownika
@nie_wiem_po_co

Re: Internet najszybszy w Korei Płd., Polska na 27. miejscu z prędkością 9,8 Mb/s

@nie_wiem_po_co Nie Cze 28, 2015 2:56 pm

kilka osób w gosp domowym + dane ściągane z chmur + załączniki w poczcie mające nieraz po kilkanaście mega + streaming video (najlepiej rzecz jasna w full HD) + ktoś gra w gre sieciową i nagle sie okazuje ze 20-30 Mb ci nie starcza. Zgadzam sie ze do sprawadzania poczty na osobe to jest dużo, ale nie samym sprawdzaniem poczty człowiek żyje
Awatar użytkownika
Zen

Re: Internet najszybszy w Korei Płd., Polska na 27. miejscu z prędkością 9,8 Mb/s

Zen Nie Cze 28, 2015 7:29 pm

15 lat temu moje pierwsze stale lacze w kablowce 256 kb/s. Teraz ten sam pakiet podskoczyl do 150 Mb/s. Faktycznie teraz przy kilku komputerach, telefonach , tabletach i telewizorach na gospodarstwo domowe to 20-30 Mb to za malo, ale 60 spokojnie wystarcza
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości