[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Internetowy dyskont odzieżowy txm24.pl od Grupy Redan

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
slawek

Internetowy dyskont odzieżowy txm24.pl od Grupy Redan

slawek Sob Sie 09, 2014 7:41 pm

Tam się nie da nic kupić , prubuję złożyć zamówienie pokazuje komunikat identyfikator koszyka nie odnaleziony ??? Potem prubuję sie zarejestrować , może to jest przyczyna , niestety , pokazuje komunikat , że mój adres email już widnieje w systemie choć nigdy dotąd nie korzystałem z tego sklepu , wielka kicha i tyle !
Awatar użytkownika
Aneta

Re: Internetowy dyskont odzieżowy txm24.pl od Grupy Redan

Aneta Wto Wrz 16, 2014 3:00 pm

Nie polecam ! Sweter, który zakupiłam w tym sklepie przyszedł potargany. Wykonałam tel gdzie poinformowałam iż odsyłam na ich koszt. Pani obsługująca telefon od klienta internetowego wyraziła zgodę. Przesyłka nie została jednak odebrana i wróciła do mnie. Sweter kosztował 23 zł. a koszt przesyłki w obie str 28 zł. Mam potargany sweter z powrotem i do zapłacenia 28 zł. Można było mnie poinformować, ze nie odbiorą a nie wprowadzać klienta w błąd.
Awatar użytkownika
Ania - txm24.pl

Ania - txm24.pl Wto Wrz 23, 2014 9:40 am

Dzień dobry,

Niestety opinia dotycząca swetra jest nieprawdziwa.

Polecamy sprawdzić jakość naszej obsługi i towarów :-)
Teraz -20% na wszystkie swetry - proszę wpisać kod: "aneta" - promocja ważna do końca miesiąca!

Zapraszamy.
Awatar użytkownika
Ola

Ola Czw Lis 20, 2014 2:23 am

Ja również nie polecam tego sklepu. Złożyłam tam jedno zamówienie. Odesłałam na swój koszt 3 rzeczy ( dwie źle dobrałam rozmiarowo, jedna fajna ale z PRZEBARWIENIAMI). Zamiast zwrócić mi na konto sumę jaką zapłaciłam za te 3 rzeczy otrzymałam 7 zł mniej. Nie wiem czemu ale według sklepu wszystko się zgadza. Przesłano mi nawet faktury tyle, że załączniki nie otwierają się (próbowałam na kliku różnych komputerach- w domu, pracy itd.). Wszystkie inne załączniki na mailu jakoś otwieram bez problemu. Sumowałam ceny z historii zamówienia i nie mam pojęcia jak im wyszło to 7zł mniej. Generalnie lepiej przymierzyć i kupić 20zł drożej w sklepie stacjonarnym niż tracić pieniądze i czas na pakowanie, odsyłanie.... Do tego mam niemiłe uczucie, że ktoś zrobił mnie w balona. Odsyłałam już ubrania w kilku innych sklepach internetowych i zwracana kwota zawsze równała się tej wydanej na zwracane rzeczy. Dodam jeszcze, że o wszystkim tym pisałam pani z obsługi (o nieotwierających się załącznikach, o moim zamiarze odradzania wszystkim tego sklepu)- nic, cisza, zero odzewu.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Maj 06, 2015 5:10 pm

Towar dotarł w niespełna 40 h od momentu zamówienia, wszsytko zgodnie z opisem na stronie, dodatkowo jeszcze jakieś kupony zniżkowe w przesyłce na kolejne zakupy także jak dla mnie jak najbardziej OK!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości