WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
katia

Inwestycje w nieruchomości komercyjne w Polsce

katia Wto Sty 03, 2012 5:05 pm

Czytałem, że wiele kolejnych firm ma w przyszłym roku inwestować w magazyny. Nie wiem dokładnie o jakich kwotach mówimy, ale z raportów Jartomu wynika, że wzrosty będą znaczące. Ciekaw jestem jak to wszystko przełoży się na ceny.
Awatar użytkownika
Milena

Re: Inwestycje w nieruchomości komercyjne w Polsce

Milena Sob Gru 29, 2012 10:27 pm

ja także czytałam kilka artykułów na temat inwestowania w hale i magazyny i z ciekawości zajrzałam na stronkę jartom..szczerze się zdziwiłam, że za taką niską cenę można dostać hale..jak ktoś ma kasę to dobry czas na tego rodzaje inwestycje
Awatar użytkownika
kamels

kamels Pią Kwi 12, 2013 12:07 pm

Że co? Za tak niską cenę można dostać halę? Ty jesteś jakimś dzieciakiem? Hale stoją po kilka milionów. To dla ciebie mało? Owszem, wyceny są rekordowo niskie, można zrobić dobry interes, ale daleki jestem od stwierdzenia, że hale są tanie!
Awatar użytkownika
miltor

miltor Czw Mar 20, 2014 1:07 pm

Przecież Jartom ma w tym momencie wolną halę w SSE w Bieruniu, a to tylko przykład. Rynek to teraz podaż, i mały popyt. Kiedy na tym samym rynku pojawi się sensowny kapitał, to powinno dojść do poważnych zmian, wtedy popyt powinien ruszyć, no i ceny będą skakać.
Awatar użytkownika
barbo

barbo Śro Paź 22, 2014 11:36 am

Zdecydowanie najlepiej można zarobić w nieruchomościach magazynowych, ale tutaj branża wymaga milionów złotych na wejście. JARTOM ma wiele wolnych hal, ale rynek też czeka na kolejne przejęcia. W zasadzie wszystko zależy od tego jaki kapitał się w najbliższym czasie pojawi na rynku.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość