WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
czytator

IPN pozwie MSNBC za słowa Andrei Mitchell o „polskim i nazistowskim reżimie”, chce sprostowania na wizji

czytator Czw Lut 28, 2019 4:24 pm

Jak nie jestem fanem obozu rządzącego - mam nadzieję, ze faktycznie ten pozew dojdzie do skutku. Jej "przejęzycznie" to jakiś żart... a w zasadzie dokładnie jak w żarcie: Przejęzyczyłem się, chciałem powiedzieć do żony, podaj mi sól, a powiedziałem, Ty stara ruro, życie mi zmarnowałaś.
Takie tłumaczenie ze strony dziennikarki takiej stacji, przy takiej rangi konferencji, to nawet nie jest komedia, to jest czystej wody propaganda.
Awatar użytkownika
a bardzo proszę !

Re: IPN pozwie MSNBC za słowa Andrei Mitchell o „polskim i nazistowskim reżimie”, chce sprostowania na wizji

a bardzo proszę ! Czw Lut 28, 2019 9:52 pm

Niech Szarek pozywa, a najlepiej z własnej kieszeni a nie ze SP. Już widzę tego pana zeznającego przed amerykańskim sądem.
Awatar użytkownika
słaba ta teoria

Re: IPN pozwie MSNBC za słowa Andrei Mitchell o „polskim i nazistowskim reżimie”, chce sprostowania na wizji

słaba ta teoria Czw Lut 28, 2019 9:53 pm

"czytator" napisał(a): Jak nie jestem fanem obozu rządzącego — właśnie tę zajawkę mam na myśli. Zmień płytę, bo ograna.

- mam nadzieję, ze faktycznie ten pozew dojdzie do skutku. Jej "przejęzycznie" to jakiś żart... a w zasadzie dokładnie jak w żarcie: Przejęzyczyłem się, chciałem powiedzieć do żony, podaj mi sól, a powiedziałem, Ty stara ruro, życie mi zmarnowałaś.
Takie tłumaczenie ze strony dziennikarki takiej stacji, przy takiej rangi konferencji, to nawet nie jest komedia, to jest czystej wody propaganda.
Awatar użytkownika
She

She Pią Mar 01, 2019 8:59 am

Brawo Szarek! Brawo IPN!! Tak należy traktować kłamców....
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pią Mar 01, 2019 9:00 am

Szkoda, że nie poczekali jeszcze ze dwa lata. Ale w końcu są zajęci politycznymi zamówieniami obozu rządzącego.
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Pią Mar 01, 2019 9:06 am

Powiem krótko : IPN może im naskoczyć ! A że prawda boli ? No cóż....
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pią Mar 01, 2019 9:44 am

"Jerzy" napisał(a): Powiem krótko : IPN może im naskoczyć ! A że prawda boli ? No cóż....
Uważaj, bo z takimi stwierdzeniami to możesz koło Pani Mitchell stanąć. Ciężko to po IP namierzyć? A jak z komórki pisałeś, to już całkiem w ciemnym odbycie jesteś...
Awatar użytkownika
gg

gg Pią Mar 01, 2019 12:46 pm

Jak się podkuliło ogon , nie zatrzymało tej Pani na żadne wyjaśnienia, nie poprosiło o opuszczenie kraju, to zamiast jakiś nerwowych podrygów i dla przyzwoitości należałoby sobie dać spokój.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość