[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - iTVN Extra - oto nowy kanał tematyczny TVN

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
viewer

iTVN Extra - oto nowy kanał tematyczny TVN

viewer Śro Lut 04, 2015 8:35 am

Sugeruje zainteresowanie się jakością techniczną sygnału w sieci DISH Network. Uwaga dotyczy zarówno iTVN jak i TVN24. Wstyd żeby w 2015 roku eksportować sygnał w SD :(
Awatar użytkownika
pavv

Re: iTVN Extra - oto nowy kanał tematyczny TVN

pavv Śro Lut 04, 2015 8:48 am

Ble... ble... ble... typowo korporacyjne gadki upadającego giganta (kiedyś).
Awatar użytkownika
Janeczko

Re: iTVN Extra to nowy kanał tematyczny TVN

Janeczko Śro Lut 04, 2015 12:15 pm

Uważnie z tym nowym kanałem. To kanał propagandowy. Nie patrzcie bezkrytycznie. To nie jest polski kanał. Właściciele to obcokrajowcy.
Kiedyś uważałem by nie przegapić "Fakty po Faktach ".Patrzyłem przez wiele lat. Jak się zaczęła heca na Ukrainie zauważyłem jednostronne komentarze. Co się stało z moim TVN24. Poszperałem i zrozumiałem. TVN jest ściśle powiązany z ukraińskim Espreso TV poprzez pana Michała Broniatowskiego. Jako widz chcę rzetelną informację a nie prawdę Espreso TV. To urabianie widza ale pamiętajcie dziennikarzyny z TVN to chwyty dla głupiego tłuka. TVN zaprasza ekspertów ..Broniatowskiego, Kowala jakieś mendy z różnych tzw Instytutów Wschodnich (sponsorowanych przez kanadyjskie,USA pejsowatych ) dla mnie jest to za dużo. Szybki ruch i zmieniam kanał.
I jak się okazuje robi to miliony
Awatar użytkownika
Avenida Brasil

Avenida Brasil Czw Lut 05, 2015 11:05 pm

W niewoli przeszłości telenowela 179 odcinków iTVN
Awatar użytkownika
itvn najlepszy kanał w new york ja oglądałam

itvn najlepszy kanał w new york ja oglądałam Czw Lut 05, 2015 11:06 pm

mieszkam w new york i oglądam itvn
Awatar użytkownika
Maria Porebska

Maria Porebska Czw Lut 19, 2015 2:48 pm

Ja mam w Niemczech telekom.kiedy tam zagos icie? A odnośnie programu itvn-kitvn-katasitvn-kitvn-katastrofa.Chce ogladac w godz.popoludniowych -od 13 a tu same telenowele na kształt IsauryIsaury.To co w Pl nie ma

nie durnych seriali tylko wyrzucacie pieniądze na to badziewie?.AA
Awatar użytkownika
Maria Porebska

Maria Porebska Czw Lut 19, 2015 2:54 pm

Sorry.internet mi zamula.Czy ktos to czyta????????
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości